Radialna Fala Akustyczna

powrót

Nowości

INTELECT RPW

Urządzenie Intelect RPW jako jedyne posiada dwie głowice zabiegowe. Pierwsza (STORZ MEDICAL) emituje radialną falę uderzeniową, docierając do głębokich warstw skóry, i skutecznie zwalcza cellulit. Druga (V-Actor) emituje drgania, które poprzez drenaż limfatyczny usuwają z organizmu złogi tłuszczowe i toksyny usuniętego cellulitu. Różne transmitery zabiegowe pozwalają precyzyjnie dobrać końcówkę do odpowiedniej części ciała. Po serii zabiegów Intelect RPW badania naukowe w Szwajcarii wykazały zniknięcie „pomarańczowej skórki” w 94%, wzrost elastyczności skóry o 110%, remodelowanie ciała do 7 cm, wzrost gładkości i miękkości skóry w 95% przypadków oraz zmniejszenie obwodu w 82% przypadków. Urządzenie pracuje m.in. w Klinice Dr. Szczyt.

IFApro

Warszawa
Mehoffera 68D

22 781 65 92

www.ifapro.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Pierwszy polski LipoLaser już w sprzedaży!

Łatwy, przyjemny i skuteczny − tak właściciele salonów najczęściej oceniają zabieg zimnym laserem. LipoLaser rozbija tkankę tłuszczową, modeluje sylwetkę, znacznie redukuje cellulit oraz przyśpiesza metabolizm.
POLSKIE CENTRUM ZAOPATRZENIA KOSMETYCZNEGO | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Perfectus™

Instytut Lesthezone prezentuje najnowszy laser frakcyjny Perfectus ™ o wysokiej mocy wyjściowej 40 W. To wyjątkowe urządzenie, łączące w sobie funkcje klasycznego lasera CO2 z.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Ferri Mesoderm Mezoterapia Bezigłowa

Ferri Mesoderm Mezoterapia Bezigłowa wykorzystuje transdermalny system terapeutyczny TTS, polegający na wprowadzaniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniem.
FERRI COSMETOLOGY | Venus Beauty

Laser CO2 frakcyjny Fire-Xel

Laser Fire-Xel jest wysokiej klasy urządzeniem produkcji koreańskiej, wyposażonym w nowoczesny skaner z systemem analizy skóry, który dzięki pomiarowi nawilżenia tkanki pozwala na dobranie optymalnych.
MAXMEDIK | MaxMedik

Ferri Lipoderm Liposukcja Ultradźwiękowa

Urządzenie poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływa na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione tłuszcze są transportowane do.
FERRI COSMETOLOGY | Venus Beauty
nowości w Cabines 64
powrót