Chusteczki do dezynfekcji powierzchni

powrót

Nowości

BARBICIDE

Chusteczki nasączone płynem biobójczym do profesjonalnej dezynfekcji wszystkich powierzchni z tworzyw sztucznych, łącznie z akrylem: akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych, urządzeń, foteli, mebli, myjek. Szerokie spektrum działania: bakterie, grzyby i wirusy (z HCV t. B i C). Preparat bez duszących i uczulających aldehydów, doskonały do dezynfekcji w obecności klienta. Formuła przeciw rdzewieniu oraz brak etanolu to pewność, że powierzchnie nie zmatowieją. Dezynfekcja już po 3 minutach. Produkt dopuszczony do obrotu przez URPLWMIPB.

Barbicide Polska

37-700 Przemyśl
Kamienny Most 6

16 675 29 50, 16 678 50 68

www.barbicide.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

AquaSilk 24

AquaSilk 24 to wyjątkowo lekka i delikatna całodobowa formuła nawilżająca z peptydami mlecznymi, proteinami jedwabiu i kwasem hialuronowym, która równoważy niedobory metaboliczne, przeciwdziała procesowi starzenia.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Silcopad white do przedłużania rzęs

Komfortowe płatki bez kleju, dzięki którym sprawnie można przedłużyć rzęsy metodą 1:1. Mają doskonałą przyczepność do skóry bez kleju i innych dodatkowych substancji. Chronią oko.
SILCOPAD | DJR Polska

Multiaktywne koncentraty

Linia Bel-energen wzbogaciła się o multiaktywne, ultralekkie koncentraty do intensywnych zabiegów anti-ageing. Wyróżnia się eliksir: Dermo-Relax (redukcja zmarszczek mimicznych – alternatywa botoksu), Caviar Arctica Balance.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Hialuron Magnet Mask

Rewolucyjna maska działająca jak kompleksowy zabieg odmładzający. Daje widoczny rezultat porównywalny jak po zastosowaniu fal radiowych! Zawiera kwas hialuronowy i magnetyczne pigmenty, które nadają jej.
VIVIEAN | Abacosun

PHC 517 Active Essence Concentrate Formula

Koncentrat hialuronowy do twarzy. Silnie skoncentrowana dawka substancji aktywnych wnika w głąb zmarszczek, działając jak lifting. Głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, który przywraca skórze elastyczność.
DR IRENA ERIS | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne
nowości w Cabines 69
powrót