Depilation Smooth Line

powrót

Nowości

BIELENDA PROFESSIONAL

Bielenda Professional stworzyła pierwszą w swoim bogatym portfolio linię specjalistycznych preparatów do depilacji tradycyjnej (wosk i pasta cukrowa) i laserowej. To zestaw trzech preparatów do pielęgnacji oczyszczającej skórę przed zabiegami i kojącej po procedurze usuwania niechcianego owłosienia. Zawierają m.in. naturalne, roślinne ekstrakty, oleje, witaminę E, srebro i d-panthenol. Formuły zostały opracowane z myślą o regeneracji, nawilżeniu i łagodzeniu skóry po depilacji woskiem lub pastą cukrową oraz przy wykorzystaniu lasera.

Bielenda Kosmetyki Naturalne

31-553 Krakow
ul. Fabryczna 20

12 261 99 25
12 261 99 01

www.bielenda.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

B Formula SPF 50

Kompleksowy krem peptydowy BB Formula SPF 50 łączy zalety kremu pielęgnacyjnego i fluidu o bardzo delikatnej konsystencji. Specjalnie dobrana kompozycja pigmentów wyrównuje koloryt, maskuje niedoskonałości.
DR IRENA ERIS | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

81 Nano-Maska Kawiorowa

Wyjątkowo bogata, kremowa maska dla skór wymagających intensywnej pielęgnacji. Ekstrakt kawioru zwiększa naturalną produkcję kolagenu i elastyny, wygładza linie i zmarszczki. Maska zapewnia skórze uczucie.
MARIA GALLAND | a.i.Polska

Chłodząca maska po oczyszczaniu Cryogenic peel-off mask

Nowa chłodząca maska do stosowania po oczyszczaniu skóry. Zawiera antyseptyczny olejek z drzewa herbacianego, chłodzący mentol, łagodzące podrażnienia liście wierzby oraz regulujące wydzielanie sebum iły.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

2w1 Peelingująca Niebieska Glinka Syberyjska Do Twarzy

Innowacyjny kosmetyk o podwójnym działaniu – dzięki zastosowaniu formuły 2w1. Łączy oczyszczające i detoksykujące działanie peelingu oraz nawilżające właściwości maseczki kremowej. Zawarta w preparacie Niebieska.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Azeloglicin Tonic

Tonik z kwasami przeznaczony do pielęgnacji skór problematycznych. Dzięki zawartości azeloglicyny działa antybakteryjnie, zarówno w stosunku do bakterii tlenowych, jak i beztlenowych, zapobiega tworzeniu zaskórników.
CLARENA | Clarena Polska
nowości w Cabines 70
powrót