New Resolution Laser Overline

powrót

Nowości

COSNET

Jedyny na rynku laser diodowy wyposażony w makrokamerę do analizy skóry przed i po zabiegu. Dzięki analizie można dobrać optymalne parametry i sprawdzić skuteczność zabiegu. Moc lasera aż 40 J/cm2 , długość impulsu od 10 do 300 ms, częstotliwość od 1 do 15 Hz. Technika oparta jest na selektywnej dynamice światła i ciepła. Wiązka lasera o długości fali 808 nm sięga precyzyjnie do korzenia mieszka włosowego, bez uszkodzenia tkanek sąsiednich. Powierzchnia strzału wynosi 2,56 cm2, a żywotność głowicy to aż 10 milionów impulsów. Made in Italy.

Cosnet

54-061 Wrocław
Główna 86a

71 712 03 03

www.cosnet.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Karboksyterapia CARBO

Karboksyterapia jest sprawdzoną techniką walki z cellulitem poprzez poprawę lokalnego metabolizmu tkanek. Zabiegi są szybkie, bezbolesne i skuteczne. Polegają na podskórnym podaniu dwutlenku węgla (CO2).
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

NPM Oron 60

Firma NPM wprowadziła na rynek najbardziej zaawansowany aparat do makijażu permanentnego i mikropigmentacji. Zawrotne obroty na minutę 1000 RPM – 4000 RPM, różnorodność kartridży pozwala.
ABACOSUN | Abacosun

Karboksyterapia

Urządzenie, które w sposób kontrolowany wprowadza pod skórę odpowiednio podgrzany gaz medyczny: dwutlenek węgla. Modele wyposażone są w unikalną instalację podgrzewającą wstrzykiwany gaz do temperatury.
BEAUTY PLANET | Beauty Planet
nowości w Cabines 70
powrót