Linia stimula w nowej odsłonie!

powrót

Nowości

DR.BELTER

W sezonie wiosennym linia przeciwzmarszczkowa stimula ukaże się w zupełnie nowej odsłonie. Stare opakowania zostaną zastąpione zupełnie nowymi opakowaniami o luksusowym designie. Zmienią się również zapachy oraz zostaną ulepszone składy. Nowością będzie również zabieg przeciwzmarszczkowy V-shape, stanowiący koncept GreenTec, czyli połączenie natury z zaawansowaną biotechnologią.

Dr Belter - Maciej Trochimowicz

40-730 Katowice
Panewnicka 40

32 2 527 527

www.belter.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Clarena Hydralift

Koktajl przeznaczony do zabiegu mezoterapii igłowej skóry dla cer dojrzałych, suchych, wiotkich oraz wymagających rewitalizacji. Zawarty w koktajlu 1% kwas hialuronowy zapewnia właściwy poziom nawilżenia,.
CLARENA | Clarena Polska

Sensitive Skin

Seria nowych preparatów do domowej pielęgnacji wspiera profesjonalną pielęgnację skóry wrażliwej, ze skłonnością do podrażnień i trądziku różowatego. Łagodzący krem do twarzy i na okolice.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Maska Aqua Mousse Shake it!

Maska i jednocześnie produkt do masażu o konsystencji krystalicznego musu. W swoim składzie zawiera czynniki nawilżające oraz komórki macierzyste z jabłek. Daje natychmiastowy efekt głębokiego.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

AGE Smart Overnight Retinol Repair

Skoncentrowana, zindywidualizowana terapia do nocnej regeneracji skóry. Kombinacja składników aktywnych: mikrokapsułkowanego retinolu, peptydów, stabilizowanej witaminy C oraz unikalnego kompleksu aminokwasów miedzi. Radykalnie przyspiesza odnowę naskórka,.
DERMALOGICA | SPAconcept

Clarena Elasthase

Koktajl przeznaczony do zabiegu mezoterapii skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz ciała. Zawiera elastynę, która redukuje wielkość i ilość zmarszczek, poprawia jędrność i gęstość skóry,.
CLARENA | Clarena Polska
nowości w Cabines 75
powrót