Kosmetyczne urządzenie wielofunkcyjne

powrót

Nowości

VENUS

Wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne VENUS to nowoczesny kombajn z możliwością personalizacji funkcji zgodnie z oczekiwaniami klienta. Oprócz tych podstawowych klienci najczęściej wybierają: mezoterapię bezigłową z dodatkową głowicą do skóry głowy, fale radiowe z laserem biostymulującym, dermomasażer, lipolaser, liposukcję ultradźwiękową, oksybrazję. Venus to polski produkt objęty 24-miesięczną gwarancją. Wyposażony w kolorowy, dotykowy ekran.

PERFECT SILK LASHES

tel. 022 672 66 66,Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Medika Plasma ARC

Urządzenie wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do.
MAXMEDIK | MaxMedik

Medika Laser 808

Podstawowa zasada działania urządzenia to otrzymanie efektu za pomocą zastosowania fali 808 nm. Wykorzystana długość oddziałuje na melanocyty zawarte w mieszkach włosowych, nie uszkadzając przy.
MAXMEDIK | MaxMedik

Liporadiologie™Vinci II

LipoRadioLogie™VINCI II to system, w którym zastosowano technologie wykazujące największą efektywność w zabiegach na twarz i ciało: bipolarne fale radiowe, laser biostymulacyjny, promieniowanie LED, kriolipolizę,.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Rubica Kombajn de Lux 5

Urządzenie kosmetyczne pozwalające na przeprowadzanie najważniejszych zabiegów: mezoterapii bezigłowej, zabiegów z wykorzystaniem ultradźwięków – masażu ultradźwiękowego, sonoforezy i peelingu kawitacyjnego oraz z wykorzystaniem prądu elektrycznego.
CLARENA | Clarena Polska

Perfectus™

Rewolucja w dziedzinie laserów frakcyjnych. Jedyny w Polsce system laserowy posiadający 4 funkcje: Cuting System, Fractional System, Endovaginal System oraz program specjalny dla gabinetów kosmetycznych.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE
nowości w Cabines 75
powrót