Mikropigmentacja Świetne uzupełnienie oferty salonu kosmetycznego!

powrót

Opis produktu

Mikropigmentacja, nazywana powszechnie makijażem permanentnym lub makijażem trwałym, jest zabiegiem należącym do grupy zabiegów kosmetyki estetycznej. Wykonuje się go w celu podkreślenia naturalnej urody bądź skorygowania jej mankamentów. Dzięki nowoczesnym technikom zabieg jest bezpieczny i prawie bezbolesny. Dobrze wykonany makijaż permanentny daje w pełni naturalny i estetyczny wygląd.

MikropigmentacjaZabieg polega na precyzyjnej pigmentacji naskórka hipoalergicznymi pigmentami. Dzięki płytkiemu wprowadzeniu barwnika kolor równomiernie wyłuszcza się w ciągu kilku lat. Pigment wprowadzany jest za pomocą jednorazowych sterylnych igieł, urządzeniami elektrycznymi lub manualnymi.

Zapotrzebowanie na tę usługę rośnie z roku na rok. Coraz więcej kobiet z różnych powodów decyduje się na trwały makijaż. Najczęstszym z nich jest wygoda i brak czasu na codzienne poranne malowanie. Każda z pań doskonale wie, ile czasu trzeba poświęcić na to, żeby wykonać makijaż, ale są też mniej prozaiczne przyczyny – noszenie szkieł kontaktowych lub okularów, uczulenie na kosmetyki, chemioterapia, rzadkie brwi, blade usta. Mikropigmentacja

więcej w Cabines nr 70

ARS Beauty

04-186 Warszawa
Grochowska 45

887 888 008
(22) 468 84 88

www.ars-beauty.pl

prezentacje w Cabines 70
powrót