Archiwum Cabines - od redakcji 57

powrót do archiwum

Od redakcji

Szanowni Państwo,

od wydawcy Wiosenne zmiany nie ominęły CABINES. Po kilku latach odświeżamy szatę graficzną czasopisma, dostosowując ją do francuskiego pierwowzoru. CABINES jest obecnie wydawane w siedmiu krajach poza samą Francją i żeby podkreślić naszą jedność, wszystkie wydania upodabniają swój wygląd.

Mamy nadzieję, że nie tylko ucieszy on oko Czytelników, ale okaże się bardziej przejrzysty i wygodny.

W tym numerze proponujemy Państwu również nowość – stronę tematyczną, poświęconą branży spa i wellness, na razie niewielką objętościowo, ale mamy nadzieję na jej rozwój w przyszłości. Jest to rozwiązanie o tyle atrakcyjne, że osobom zainteresowanym właśnie tą branżą ułatwia wyszukanie najciekawszych dla nich treści, natomiast reklamodawcom daje możliwość zaprezentowania się w ściśle ukierunkowanym kręgu tematycznym.

Druga strona poświęcona jest pozostałym gałęziom kosmetyki profesjonalnej. A jest o czym pisać. Zapraszamy do lektury artykułu poświęconego podologii. CABINES patronowało niedawno konferencji naukowej dotyczącej tej dziedziny. O problemach, które zostały tam poruszone, a także o chorobach stóp, z którymi można się zetknąć w gabinecie pedicure czy podologicznym, można przeczytać właśnie w tej publikacji. Miłośnicy tekstów naukowych z pogranicza biochemii na pewno czekają na drugą część artykułu o cukrowcach. A ponieważ w naszym kraju dużą popularnością cieszą się urządzenia kosmetyczne, w niniejszym numerze publikujemy również tekst o kosmetycznym zastosowaniu światła LED. Poza tym zapraszamy na masaż muszlami, na razie mało znany, ale bardzo relaksujący, piszemy też między innymi o tendencjach rynku spa w minionym roku, o makijażu do zdjęć HD i – jak zwykle – prezentujemy mnóstwo nowych zabiegów, kosmetyków i urządzeń oraz informujemy o branżowych wydarzeniach.

Zapraszamy do lektury!
Redakcja Cabines Polska