Archiwum Cabines - prezentacje 77

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Vascu Master – rewolucja w dziedzinie laserów diodowych

Laser diodowy Vascu Master to doskonałe urządzenie medyczne dla kosmetologów oraz lekarzy. Dzięki emisji skupionej wiązki o długości fali 980 nm stał się najbardziej pożądaną.
Temat z okładki | INSTYTUT LESTHEZONE

Plasma Pix - zabieg odmładzający przywracający witalność komórek skóry

Plasma Pix to całkowicie nowe urządzenie w ofercie marki RUBICA. Plazma to przypominająca gaz zjonizowana materia, nazywana często czwartym stanem skupienia. Powstaje w wyniku dostarczenia.
Opis zabiegu | Clarena Polska

IntraJect - sposób na zdrową skórę głowy i piękne włosy

Z fizjologicznego punktu widzenia włosy skóry głowy nie pełnią, poza walorem estetycznym, żadnej istotnej funkcji. Dlatego też ich osłabiona struktura, tendencja do wypadania, a w.
Opis urządzenia | Biotec Lasers Polska

Proslim Vacu® - więcej niż wymodelowana sylwetka

Szczególna dbałość o ciało wiosną i latem jest już koniecznością. Klientki poszukują skutecznych i szybkich sposobów, które pozwolą na wymodelowanie sylwetki w sezonie bikini. Przy.
Opis urządzenia | Abacosun

Medbeauty - zabieg z płatkami złota

Klient w salonie poszukuje najwyższej jakości zabiegów, dzięki którym poczuje się wyjątkowo. Zabieg z maską Medbeauty 24k Gold Mask stanowi odpowiedź na najwyższe oczekiwania względem.
Opis zabiegu | Image Centrum Dystrybucji

Synergiczna kuracja odmładzająca skórę szyi

Jest efektem 18 miesięcznej pracy naukowej twórcy Rejuvi Dr Wade Cheng`a. Charakterystyczną cechą skóry szyi jest to, że jej odmłodzenie wymaga intensywnego nawilżenia, odżywienia, ochrony.
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

Miejskie kosmetyki Skin Perfectioner marki Charmine Rose®

Coraz częściej słyszymy o negatywnym wpływie środowiska zewnętrznego na naszą skórę. W wielkich aglomeracjach miejskich skóra jest narażona na kontakt z zanieczyszczeniami powietrza, kurzem, dymem,.
Opis kosmetyku | Charmine Rose

Moja Recepcja. Umawianie wizyt bierzemy na siebie – Ty zajmij się klientem

Coraz szybsze tempo życia wymusza na nas konieczność poszukiwania usprawnień – to niezaprzeczalny fakt, który towarzyszy nam co najmniej od momentu wynalezienia elektryczności. Nieustannie dążymy.
Zarządzanie salonem |

De Noyle’s Chocolat Spa Czekoladowa Terapia

Zmysłowy zabieg czekoladowy. Odżywia, nawilża i wygładza skórę, a także poprawia samopoczucie i relaksuje. Stosowany w zabiegach seryjnych wykazuje działanie drenujące i antycellulitowe.
Opis zabiegu | Abacosun

RF Pinxel - mikroigłowy system frakcyjnej RF

Frakcyjna RF mikroigłowa to nowa, rewolucyjna metoda odmładzania i regeneracji skóry stosowana w medycynie estetycznej i kosmetologii. Zabieg niezwykle popularny w Azji, od niedawna cieszy.
Opis urządzenia | Cosmed24

Smooth Liner - innowacja w leczeniu trądziku

Smooth Liner to selektywna destrukcja gruczołów łojowych przy użyciu specjalnie izolowanych mikroelektrod. Metoda ta jest odpowiednia dla wszystkich pacjentów z trądzikiem. Zabieg doskonale sprawdza się.
Opis urządzenia | Beauty Medica

Piękna skóra to nie cud…

… to widoczny dowód efektywnej pielęgnacji anti-ageing! Do tej idei przekonuje marka Dr. Belter, prezentując nową odsłonę cieszącej się ogromną popularnością serii »stimula®«.
Opis kosmetyku | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Polderma Oxygen Infusion – nowy wymiar infuzji tlenowej

Innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej, wykorzystujące medyczny, czysty tlen do wtłaczania preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry. W przeciwieństwie do innych urządzeń, Polderma Oxygen Infusion.
Opis urządzenia | Venus Beauty

Ars Beauty - mikropigmenty mineralne

Ars Beauty, wspólnie z zaawansowanym niemieckim laboratorium, stworzyło wyjątkowe, mineralne (nieorganiczne) mikropigmenty do makijażu permanentnego, microbladingu oraz mikropigmentacji medycznej.
Opis produktu | ARS Beauty

Payot Hydratation Essentielle - nawilżanie nowej generacji

Rytuał marki PAYOT to nowe podejście do nawilżania skóry. Zapobieganie utracie wody? Tak. Jednak od teraz tylko w parze z działaniem przeciwstarzeniowym i wielowymiarową ochroną..
Opis zabiegu | Euro Fragrance

7. Targi Beauty Forum & Spa

24–25 września 2016 odbędą się 7. Targi BEAUTY FORUM & SPA. Już niebawem w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie tysiące pasjonatów kosmetyki, wellness &.
Targi | Health and Beauty Media