Ultraformer III

powrót

Nowości

BOGDANI DERMATOLOGIA

Urządzenie służące do uzyskania długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, widocznego już po jednym zabiegu. Wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – zogniskowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Podgrzewają one tkankę (skórę, tłuszcz i mięśnie), prowadząc do obkurczania włókien kolagenowych w tkankach i powstawania nowego kolagenu. Ultraformer III wyposażony jest w pięć końcówek zabiegowych, pozwalających działać na różnych głębokościach w zależności od leczonego obszaru.

Bogdani Dermatologia

42-400 Zawiercie
Żabia 42

32 672 28 00

www.dermatologia.bogdani.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

VeinMaster – skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi

VeinMaster to wyjątkowo skuteczna oraz zupełnie nieinwazyjna metoda zamykania naczynek krwionośnych, a także usuwania włókniaków i innych nieprawidłowości skórnych. W urządzeniu została zastosowana technologia Radiotermolizy.
POLSKIE CENTRUM ZAOPATRZENIA KOSMETYCZNEGO | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Zestaw do wykonywania makijażu permanentnego

Zupełna nowość na rynku. Pełny zestaw do wykonywania makijażu permanentnego oparty na bezprzewodowym zasilaczu iPower, w którym zastosowano innowacyjne rozwiązanie połączenia tabletu z zasilaczem za.
IPOWER | ARS Beauty

LipoRadioLogie™VINCI II

Najnowszy system zabiegowy, w którym zastosowano technologie wykazujące największą efektywność w zabiegach na twarz i ciało: bipolarne fale radiowe, laser biostymulacyjny, promieniowanie LED, kriolipolizę, therma.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Medika Plasma ARC

Medika Plasma ARC wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny.
MAXMEDIK | MaxMedik

Drenaż limfatyczny, masażer podciśnieniowy

Profesjonalne urządzenie modelujące sylwetkę wyposażone w 4 funkcje: Masaż podciśnieniowy, drenaż limfatyczny, masaż wibracyjny światłoterapia. Działanie urządzenia polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu.
VENUS | Venus Beauty
nowości w Cabines 76
powrót