Maska Carbon D-Tox

powrót

Nowości

DR.BELTER

Plastyczna maska alginatowa z aktywnym węglem i detoksykującym kompleksem z bluszczu i słonecznika. Nawilża skórę i absorbuje toksyny z jej powierzchni. Pozbawiona jest substancji zapachowych i barwników, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowana w przypadku skór wrażliwych. Idealnie nadaje się także dla skór zanieczyszczonych i tłustych.

Dr Belter - Maciej Trochimowicz

40-730 Katowice
Panewnicka 40

32 2 527 527

www.belter.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Bactine Spray

Środek znieczulająco-odkażający. Skutecznie zabija bakterie i zapobiega infekcjom skóry. Idealnie nadaje się do odkażania skóry oraz zmywania nadmiaru pigmentu podczas zabiegu makijażu permanentnego lub tatuowania..
BAYER HEALTHCARE LLC | ARS Beauty

Pitaya Dragon Fruit

Kolejny zapach w gamie produktów BCL SPA przeznaczonych do zabiegów spa. Pitaya Dragon Fruit to czteroetapowa kuracja ujędrniająco-nawilżająca, wzbogacona tropikalnym i orzeźwiającym owocem pitaja.
BCL SPA | HELMARK

L’age D’or

Isabelle Lancray Paris L’age D’or Marianne Eternal Cream i Isabelle Timeless Elixir, zestaw wdrożony z okazji 70 lat marki, stanowi ekskluzywną pielęgnację anti- -age. Krem.
ISABELLE LANCRAY PARIS | Bionantech Cosmetics GROUP

Nutricia Crème Confort – odżywczy krem regenerujący

Krem odżywia i łagodzi suchą skórę twarzy. Pomaga przywrócić naturalną barierę hydrolipidową oraz chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zawiera wyciąg z japońskiej trawy mondo.
PAYOT | Euro Fragrance

Renlive Flexi Botolifting Serum

Botolifting Serum to ekskluzywny preparat stworzony, aby wyeliminować drobne linie i zmarszczki wokół delikatnej okolicy oczu. Dzięki synergii różnych składników aktywnych: aminokwasów stymulujących produkcję kolagenu.
BIOTEC RENLIVE | Biotec Lasers Polska
nowości w Cabines 76
powrót