L’age D’or

powrót

Nowości

ISABELLE LANCRAY PARIS

Isabelle Lancray Paris L’age D’or Marianne Eternal Cream i Isabelle Timeless Elixir, zestaw wdrożony z okazji 70 lat marki, stanowi ekskluzywną pielęgnację anti- -age. Krem i serum o działaniu liftingującym łączy bogactwo składników aktywnych z niezwykłą przyjemnością stosowania. Świeże komórki kwiatowe, biointeligentne peptydy i masa perłowa stymulują aktywność komórkową i regulują stopień nawilżenia. Produkty nie zawierają parabenów, EO, PEG i olei mineralnych.

Bionantech Cosmetics GROUP

50-138 Wrocław
ul. Rajska 69

71 788 96 94

www.bionantech.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Nutricia Crème Confort – odżywczy krem regenerujący

Krem odżywia i łagodzi suchą skórę twarzy. Pomaga przywrócić naturalną barierę hydrolipidową oraz chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zawiera wyciąg z japońskiej trawy mondo.
PAYOT | Euro Fragrance

Renlive Flexi Botolifting Serum

Botolifting Serum to ekskluzywny preparat stworzony, aby wyeliminować drobne linie i zmarszczki wokół delikatnej okolicy oczu. Dzięki synergii różnych składników aktywnych: aminokwasów stymulujących produkcję kolagenu.
BIOTEC RENLIVE | Biotec Lasers Polska

Rejuve Intractive Stem Cells Booster

Serum z komórkami macierzystymi to ekskluzywny preparat w ampułkach, zawierający skoncentrowane komórki macierzyste Malus Domestica, które chronią komórki macierzyste skóry znajdujące się w warstwie podstawnej.
BIOTEC REJUVE | Biotec Lasers Polska

Caviar Absolute Color Conditioner

Kawiorowa odżywka do włosów farbowanych, wspomagająca ochronę koloru i intensywnie odbudowująca strukturę włosa. Kawior regeneruje uszkodzenia, głęboko odżywia i zapobiega przed utratą wilgoci, a ekstrakt.
CLARENA | Clarena Polska

EGF Ampoule

Przeciwzmarszczkowo-regeneracyjne ampułki z czynnikiem wzrostu naskórka i pudrem perłowym. Natychmiast polepszają napięcie i elastyczność skóry. Uruchamiają procesy naprawcze w skórze prowadzące do wygładzenia zmarszczek. EGF.
VIVIEAN | Abacosun
nowości w Cabines 76
powrót