Krem naprawczy LCE BALM

powrót

Nowości

CEBELIA

BALSAM L.C.E. - doskonały krem naprawczy przy wszelkiego typu urazach skóry wywołanych zabiegami estetycznymi. Do stosowania bezpośrednio na otwartą ranę oraz zapobiegawczo przed zabiegiem. Idealny także na okolice oczu i ust. Przeciwdziała pojawianiu się krwiaków i opuchlizny, przyspiesza gojenie. Zastosowanie: przed i po iniekcjach i urazach (mezoterapia, depilacja, ostrzykiwanie, nici, makijaż permanentny, laseroterapia, karboksyterapia, fala radiowa itp.).

Aesthetic Concept

01-588 Warszawa
Hanki Czaki 2/69

22 415 67 92
668 040 694

www.aestheticconcept.com.pl/


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Muzyczne inspiracje na święta w Twoim salonie

Wyjątkowa muzyka na wyjątkowy, świąteczny czas w salonie kosmetycznym i hotelu spa. Świąteczne inspiracje to zbiór najpiękniejszych polskich i światowych kolęd, pastorałek i urzekających melodii.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Cafe Bossa – brazylijska muzyka bez opłat ZAiKS

Kawiarnia bossa to wyjątkowa muzyka tła do kawiarni i wspaniały album poprawiający samopoczucie każdego słuchacza. Zbiór 11 instrumentalnych utworów utrzymanych w klimatach brazylijskiej bossy. Solowa.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Amor Latino – hiszpańskie flamenco w Twoim salonie

Ukochane latino to muzyka pełna pasji, sentymentu i uczuć. To również połączenie gorącego flamenco z romantyczną duszą Latynosów w piosenkach opowiadających o rodzinie i codziennych.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Anielskie marzenia – muzyka do efektywnej relaksacji

Relaksacyjna godzinna kompozycja łącząca brzmienie delikatnego chilloutu z anielskimi wokalizami. Kołyszący rytm zgodny z biciem bardzo spokojnego serca oraz przyjazna harmonia sprawiają, że muzyka ta.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Letnie marzenia – relaksujący chillout

Jedyne w swoim rodzaju połączenie energetycznej muzyki tanecznej i relaksującego chilloutu. Pobudzający rytm i subtelne wokalizy tworzą nastrój, który pomaga w odprężeniu i jednocześnie ładuje.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media
nowości w Cabines 78
powrót