Muzyczne inspiracje na święta w Twoim salonie

powrót

Nowości

FREE MUSIC RECORDS

Wyjątkowa muzyka na wyjątkowy, świąteczny czas w salonie kosmetycznym i hotelu spa. Świąteczne inspiracje to zbiór najpiękniejszych polskich i światowych kolęd, pastorałek i urzekających melodii związanych z okresem Bożego Narodzenia. Album ten jest wyjątkowym tłem muzycznym i zachwyci niejednego słuchacza, wprowadzając go w pełen radości klimat Bożego Narodzenia. Płyta zwolniona jest z opłat ZAiKS z tytułu publicznego odtwarzania. Zamówienia można składać telefonicznie: 77 423 14 05, 77 423 14 05

Press&Media

45-087 Opole
ul. Powstańców Śl. 32a/1

077 423 14 05
077 423 14 27

muzyka@pressmedia.pl
www.solitudes.pl
www.vtm.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Cafe Bossa – brazylijska muzyka bez opłat ZAiKS

Kawiarnia bossa to wyjątkowa muzyka tła do kawiarni i wspaniały album poprawiający samopoczucie każdego słuchacza. Zbiór 11 instrumentalnych utworów utrzymanych w klimatach brazylijskiej bossy. Solowa.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Amor Latino – hiszpańskie flamenco w Twoim salonie

Ukochane latino to muzyka pełna pasji, sentymentu i uczuć. To również połączenie gorącego flamenco z romantyczną duszą Latynosów w piosenkach opowiadających o rodzinie i codziennych.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Anielskie marzenia – muzyka do efektywnej relaksacji

Relaksacyjna godzinna kompozycja łącząca brzmienie delikatnego chilloutu z anielskimi wokalizami. Kołyszący rytm zgodny z biciem bardzo spokojnego serca oraz przyjazna harmonia sprawiają, że muzyka ta.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Letnie marzenia – relaksujący chillout

Jedyne w swoim rodzaju połączenie energetycznej muzyki tanecznej i relaksującego chilloutu. Pobudzający rytm i subtelne wokalizy tworzą nastrój, który pomaga w odprężeniu i jednocześnie ładuje.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Dance With Me

Energia, taniec, zabawa – to wszystko znajdziesz na tej płycie. Klubowe brzmienia, energetyczne wokalizy, pozytywna energia i tempo, które pobudza do działania – dzięki temu.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media
nowości w Cabines 78
powrót