Specjalistyczne fotele zabiegowe

powrót

Nowości

LEMI GROUP

LEMI GROUP to włoska firma oferująca specjalistyczne rozwiązania dla rynku medycznego i kosmetologicznego. Fotele i leżanki LEMI charakteryzuje doskonała ergonomia i funkcjonalność. Nie bez znaczenia jest włoski design, charakteryzujący się elegancją, oryginalną kolorystyką i wysoką jakością zastosowanych materiałów. Każdy fotel można rozbudować w oparciu o szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego. Spośród różnorodnej oferty rozwiązań LEMI warto zwrócić uwagę zwłaszcza na fotele DREAMED oraz LEMI MED.

Aesthetic Concept

01-588 Warszawa
Hanki Czaki 2/69

22 415 67 92
668 040 694

www.aestheticconcept.com.pl/


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Ferri Multiderm Oxybrazja 8w1

Najnowocześniejszy kompaktowy kombajn kosmetyczny wyposażony w funkcje: oksybrazji, mikrodermabrazji diamentowej, peelingu kawitacyjnego, ultradźwięków, światłoterapii, jonoforezy, dermomasażu oraz mezoterapii bezigłowej. Funkcja oksybrazji wykorzystuje do pracy butlę.
FERRI COSMETOLOGY | Venus Beauty

Vascu Master

Amerykańska jakość diody DILAS zapewnia spektakularne i bezpieczne efekty zabiegu. Laser diodowy Vascu Master, emitujący wiązkę o długości fali 980 nm, doskonale i całkowicie likwiduje.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Ferri Wrinkle Cellulit Remover

Kompaktowe, multifunkcyjne urządzenie kosmetyczne w walizce, przeznaczone zarówno do gabinetów kosmetycznych stacjonarnych, jak i mobilnych. Aparat został wyposażony w trzy innowacyjne funkcje zabiegowe: podciśnieniowy lifting.
FERRI COSMETOLOGY | Venus Beauty

Elite Shape Face & Body

Urządzenie łączące w sobie cztery technologie: masażu podciśnieniowego, fal radiowych, lasera biostymulującego oraz mechanicznego masażu rolkami. Rozwiązanie takie pozwala na wykonywanie zabiegów na ciało, m.in..
IMAGE GROUP | Image Centrum Dystrybucji

Aparat do endomasażu Mantis Compact

Mantis MR w nowej, tańszej odsłonie. Dwie synergicznie działające energie: ceniony przez terapeutów endomasaż rolkowy i innowacyjne w zastosowaniu estetycznym pole magnetyczne to najskuteczniejsza, wszechstronna.
MANTIS | Polmax
nowości w Cabines 78
powrót