140 Retinol Night Cream 0,5% – Krem z Retinolem na Noc 0,5%

powrót

Nowości

PURLÉS

Zaawansowana receptura kremu bazuje na technologii mikronośników ze stabilną formą retinolu o stężeniu 0,5%, co zapewnia wyższy poziom przenikania retinolu do skóry. Zintegrowany z substancjami o działaniu przeciwzmarszczkowym (tokoferol), nawilżającym (chrząstnica kędzierzawa) oraz łagodzącym (bisabolol), redukuje efekty starzenia się skóry. Poprawia jędrność, wspomaga odnowę bariery ochronnej, zwiększa nawodnienie tkanek. Krem zapewnia spektakularny efekt „nowej skóry”, stanowi również preludium do kuracji gabinetowej o wyższym stężeniem retinolu.

Proconcept Labs Sp. Z O.O.

05-816 Michałowice
Polna 24

22 729 05 49

www.purles.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Magnetyczno-enzymatyczny peeling do twarzy

Pierwszy na rynku peeling zawierający opiłki magnetytowe, które usuwane są ze skóry za pomocą dołączonego do produktu magnesu, bez użycia wody. Peeling wykorzystuje również Keratoline.
BIELENDA PROFESSIONAL POWER OF NATURE | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Mesoline

Produkty Mesoline to preparaty sterylne i gotowe do użycia. Zostały zaprojektowane tak, aby wyraźnie odmłodzić skórę, wymodelować kontur twarzy i ciała oraz zniwelować problem związany.
BEAUTY GROUP | Beauty Medica

Argan & Betula Sugar Peeling

100% wegański, naturalny, dwufazowy peeling na bazie cukru brzozowego i olejów roślinnych. Wpływa na produkcję kwasu hialuronowego i białek strukturalnych skóry, poprawiając jej nawodnienie i.
CLARENA | Clarena Polska

Cleansing Oil – oliwka oczyszczająca

Oliwka hydrofilna do demakijażu stanowiąca podstawę właściwej pielęgnacji. Bez problemu radzi sobie zarówno z makijażem dziennym, jak i wieczorowym. Pozostawia skórę czystą, nawilżoną i wygładzoną..
INGENII | BJB COSMETICS

Permanent makeup Aftercare

AFTERCARE to specjalistyczny żel do pielęgnacji świeżo wykonanego makijażu permanentnego. Po naniesieniu tworzy elastyczną, cienką, niewidoczną, suchą powłokę, która utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia i napowietrzenia.
ARS BEAUTY | ARS Beauty
nowości w Cabines 79
powrót