Magnetyczno-enzymatyczny peeling do twarzy

powrót

Nowości

BIELENDA PROFESSIONAL POWER OF NATURE

Pierwszy na rynku peeling zawierający opiłki magnetytowe, które usuwane są ze skóry za pomocą dołączonego do produktu magnesu, bez użycia wody. Peeling wykorzystuje również Keratoline oraz kwas hialuronowy. Efektywnie złuszcza martwy naskórek, wygładza skórę i przygotowuje ją do kolejnych etapów zabiegu Power of Nature.

Bielenda Kosmetyki Naturalne

31-553 Krakow
ul. Fabryczna 20

12 261 99 25
12 261 99 01

www.bielenda.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Mesoline

Produkty Mesoline to preparaty sterylne i gotowe do użycia. Zostały zaprojektowane tak, aby wyraźnie odmłodzić skórę, wymodelować kontur twarzy i ciała oraz zniwelować problem związany.
BEAUTY GROUP | Beauty Medica

Argan & Betula Sugar Peeling

100% wegański, naturalny, dwufazowy peeling na bazie cukru brzozowego i olejów roślinnych. Wpływa na produkcję kwasu hialuronowego i białek strukturalnych skóry, poprawiając jej nawodnienie i.
CLARENA | Clarena Polska

Cleansing Oil – oliwka oczyszczająca

Oliwka hydrofilna do demakijażu stanowiąca podstawę właściwej pielęgnacji. Bez problemu radzi sobie zarówno z makijażem dziennym, jak i wieczorowym. Pozostawia skórę czystą, nawilżoną i wygładzoną..
INGENII | BJB COSMETICS

Permanent makeup Aftercare

AFTERCARE to specjalistyczny żel do pielęgnacji świeżo wykonanego makijażu permanentnego. Po naniesieniu tworzy elastyczną, cienką, niewidoczną, suchą powłokę, która utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia i napowietrzenia.
ARS BEAUTY | ARS Beauty

Rewitalizer do rzęs – Rejuville Eyelash Revitalizer 3,5 ml

Bestseller ostatnich miesięcy. Zawiera unikalny kompleks ziołowy oraz cenne witaminy i składniki odżywcze takie jak wit. B12 i biotyna. Gwarantuje skuteczną odbudowę i upiększenie rzęs.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics
nowości w Cabines 79
powrót