Ultraformer III

powrót

Nowości

BOGDANI DERMATOLOGIA

Urządzenie służące do uzyskania długotrwałego efektu liftingu ciała i twarzy, widocznego już po jednym zabiegu. Wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – zogniskowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Podgrzewają one tkankę (skórę, tłuszcz i mięśnie), prowadząc do obkurczania włókien kolagenowych w tkankach i powstawania nowego kolagenu. Ultraformer III wyposażony jest w pięć końcówek zabiegowych, pozwalających działać na różnych głębokościach w zależności leczonego obszaru.

Bogdani Dermatologia

42-400 Zawiercie
Żabia 42

32 672 28 00

www.dermatologia.bogdani.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Medika Laser Vlight

Jest to urządzenie zaprojektowanie specjalnie do zamykania naczynek. Atutem lasera VLight jest możliwość zmiany rozmiaru głowicy zabiegowej bez rozkręcania rączki. Zastosowanie zmiennej ogniskowej umożliwia dowolne.
MAXMEDIK | MaxMedik

Frezarka podologiczna ze sprayem wodnym MP Podocare Spray

Profesjonalna frezarka podologiczna zaprojektowana i wyprodukowana w Holandii. Urządzenie zostało wyposażone w funkcje natrysku wodnego zapewniającego bezbolesny i higieniczny zabieg. Frezarka charakteryzuje się płynną regulacją.
PODOCARE | Venus Beauty

Zestaw do wykonywania makijażu permanentnego

Zupełna nowość na rynku. Pełny zestaw do wykonywania makijażu permanentnego oparty na bezprzewodowym zasilaczu iPower, w którym zastosowano innowacyjne rozwiązanie połączenia tabletu z zasilaczem za.
IPOWER | ARS Beauty

Laser frakcyjny Perfectus™ S.T.S. 40W

Wyjątkowe urządzenie łączące funkcje klasycznego lasera CO2 z funkcją frakcjonowania (możliwość pracy z zastosowaniem ultrapulsu oraz w trybie frakcyjnym). Urządzenie wykorzystuje 4 systemy pracy: CUT.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Półprzewodnikowy laser diodowy Spider MINI 980 nm 15 W

Jedna z najbardziej zaawansowanych metod zamykania naczynek, walki z trądzikiem, wybielania zębów i leczenia bólu. Fala 980 nm jest bezpieczna i skuteczna, charakteryzuje się wysokim.
COSMED24 | Cosmed24
nowości w Cabines 79
powrót