Stoper wzrostu włosów Depilax

powrót

Nowości

DEPILAX

Stoper wzrostu włosów krem-żel po depilacji skutecznie spowalnia odrost włosów. Dzięki zawartości TELOCAPILU i oleju z krokosza barwierskiego niszczy mieszki włosowe i degraduje ich jakość. Należy stosować długotrwale – przynajmniej dwa miesiące jednocześnie z zabiegami depilacji. Wmasowywać nie mniej niż raz dziennie. Dostępny w opakowaniach 500 ml i 200 ml. Zastosowanie całej linii kosmetyków Depilax daje najlepsze rezultaty. Stosowanie wyrobów Depilax szczegółowo prezentowane jest na szkoleniach prowadzonych przez firmę. Produkt dostępny w dobrych salonach urody.

DEPILAX

42-450 Łazy
Kościuszki 27

22 292 53 63

www.depilax.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Portulacia Hand Serum (Serum do pielęgnacji dłoni z ekstraktem z portulaki)

Intensywne serum do dłoni opracowane zostało w oparciu o nowoczesne składniki, niezbędne do ochrony i regeneracji oraz przeciwdziałania efektom starzenia się skóry dłoni. Wartość odżywczą.
CLARENA | Clarena Polska

Alpenrausch Cooling Mineral Mask

Jest to łagodząca maska do twarzy, która zapewnia odprężający zabieg dla zestresowanej skóry. Zawarte w niej: arnika, tarczyca alpejska i hyzop dzięki swym łagodzącym właściwościom.
DR. SPILLER | Cosmetica

Samoopalacz – Rejuvi „s” Tanning Lotion 130 ml

Bezpieczna, szybka i wygodna alternatywa dla promieni słonecznych. Opalenizna utrzymuje się przez 5 do 7 dni. Produkt ma neutralny zapach oraz nie pozostawia tłustej powłoki..
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics

Krem F odżywczo-nawilżający

Wysokowartościowy preparat zawierający kilkanaście różnorodnych naturalnych kwasów oleistych, ekstraktów roślinnych i witamin. Wykazuje niezwykle silne właściwości regenerujące, odżywcze, nawilżające. Regularne stosowanie kremu (na noc) powoduje.
LEIM | Cosmetica

Serum do powiększania pośladków i biustu

Rewelacyjne serum VOLUMINE to nowoczesny preparat powodujący zwiększenie objętości w pożądanych partiach ciała, przy użyciu własnych komórek tłuszczowych, bez ingerencji w układ hormonalny. Bazując na.
VOLUMINE | AtmaNet Poland/Mezoporacja.com
nowości w Cabines 62
powrót