Serum do skutecznego usuwania przebarwień

powrót

Nowości

LUMINANCE

Silne antypigmentacyjne serum LUMINANCE skutecznie hamuje powstawanie plam starczych poprzez blokowanie aktywności enzymu tyrozynazy, bez uszkadzania komórek, jednocześnie minimalizując już istniejące plamy. Daje rewelacyjne efekty dzięki zastosowaniu Alfa-Arbutyny, która jest około 10 razy bardziej skuteczna niż powszechnie stosowana w kosmetykach na przebarwienia Arbutyna.

AtmaNet Poland/Mezoporacja.com

45-265 Opole
ul.J.Bytnara Rudego 17 / 906

tel. 77 442 32 49 tel. kom. 604 917 779

www.mezoporacja.com


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Lotion Tonique Fraîcheur – Tonik złuszczający z wyciągiem z żurawiny

Tonik nawilżający, energizujący i odświeżający o delikatnym działaniu złuszczającym. Zawiera wyciąg z żurawiny, który chroni i poprawia koloryt skóry. Zawarty w preparacie ekstrakt z ananasa.
PAYOT | Euro Fragrance

Vit C-Peel Acid Peels

Specjalistyczna formuła scalająca moc alfa-hydroksykwasów i vitaminy C, opracowana z myślą o najwrażliwszych skórach, także z problemem teleangiektazji i trądziku różowatego. Redukuje niedoskonałości skóry, łagodzi.
PURLÈS | Proconcept Labs Sp. Z O.O.

Makijaż permanentny

Oferta firmy NPM wzbogaciła się o gamę nowych kartridży do zadań specjalnych, w tym do wypełniania dużych powierzchni, jak usta i brwi, wykonywania ostrych konturów.
NPM | Abacosun

Urządzenie 8w1

Awangardowe połączenie 8 funkcji w 1 urządzeniu (mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mezoterapia, RF, dermo masaż, liposukcja, IR). Zastosowane w urządzeniu innowacje technologiczne pozwalają na wykonywanie.
MAX MEDIK | MaxMedik

Magic RF

Nowość na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej. Urządzenie wykorzystuje połączenie technologii fal radiowych wraz z nakłuwaniem do głębokości 3 mm. Energia fal radiowych przekazywana jest.
IMAGE | Image Centrum Dystrybucji
nowości w Cabines 62
powrót