Alpenrausch Cooling Mineral Mask

powrót

Nowości

DR. SPILLER

Jest to łagodząca maska do twarzy, która zapewnia odprężający zabieg dla zestresowanej skóry. Zawarte w niej: arnika, tarczyca alpejska i hyzop dzięki swym łagodzącym właściwościom wpływają dobroczynnie na podrażnioną skórę. Ponadto intensywne nawilżenie zapewnia szarotka alpejska i woda różana. Maskę należy stosować 1–2 razy w tygodniu, po uprzednim oczyszczeniu skóry. Po 10–15 minutach usunąć jej pozostałości.

Cosmetica

53-526 Wrocław
W. Stysia 20/1A

071 364 45 63

www.cosmetica.pl
www.guam.pl
kontakt@cosmetica.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Samoopalacz – Rejuvi „s” Tanning Lotion 130 ml

Bezpieczna, szybka i wygodna alternatywa dla promieni słonecznych. Opalenizna utrzymuje się przez 5 do 7 dni. Produkt ma neutralny zapach oraz nie pozostawia tłustej powłoki..
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics

Krem F odżywczo-nawilżający

Wysokowartościowy preparat zawierający kilkanaście różnorodnych naturalnych kwasów oleistych, ekstraktów roślinnych i witamin. Wykazuje niezwykle silne właściwości regenerujące, odżywcze, nawilżające. Regularne stosowanie kremu (na noc) powoduje.
LEIM | Cosmetica

Serum do powiększania pośladków i biustu

Rewelacyjne serum VOLUMINE to nowoczesny preparat powodujący zwiększenie objętości w pożądanych partiach ciała, przy użyciu własnych komórek tłuszczowych, bez ingerencji w układ hormonalny. Bazując na.
VOLUMINE | AtmaNet Poland/Mezoporacja.com

Maska Algowa Dermaluto

Nowoczesna linia masek algowych Dermaluto do stosowania w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, fantastyczne efekty dzięki zastosowaniu tylko naturalnych komponentów. W skład linii wchodzą maski: standardowa, wybielająca,.
DERMALUTO | DEPILAX

Ujędrniający żel pod oczy plus z aktywnym kompleksem botanicznym – Rejuvi PLUS Firming Eye Complex 1

Ujędrniający i nawilżający żel pod oczy. Zmniejsza zmarszczki oraz likwiduje cienie pod oczami. Bogaty w witaminy, sprzyja ujędrnieniu i uelastycznieniu skóry. Zawiera żeń-szeń, ekstrakt z.
REJUVI LABORATORY | Rejuvi Cosmetics
nowości w Cabines 62
powrót