Koncentrat do dezynfekcji narzędzi i akcesoriów

powrót

Nowości

BARBICIDE

Skoncentrowany płyn biobójczy do profesjonalnej dezynfekcji o szerokim spektrum działania: bakterie, grzyby i wirusy (z HCV typu B i C oraz HIV). Bezpieczny dla zdrowia (bez aldehydów i fenoli). Specjalna formuła przeciw rdzewieniu oraz brak etanolu chroni narzędzia. Pełna dezynfekcja już po 10 minutach. Z opakowania o pojemności 1,9 l koncentratu otrzymamy aż 32 l płynu dezynfekującego. Produkt zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Barbicide Polska

37-700 Przemyśl
Kamienny Most 6

16 675 29 50, 16 678 50 68

www.barbicide.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Cremabrasion – Mikrodermabrazja w kremie

Peeling mechaniczny polecany dla skór grubych i odpornych, w szczególności dla cery dojrzałej z licznymi bruzdami i zmarszczkami. Zawarte w formule preparatu drobinki korundu dokładnie.
YVETTE LABORATORY | Clarena Polska

Algaplast Banana Mask – maska odżywczo-regenerująca

Maska algowa odżywczo-regenerująca zawiera w swoim składzie ekstrakt z banana, który bogaty jest w znaczne ilości cukrów (glukoza, fruktoza), składników mineralnych (mangan, magnez, żelazo, siarka,.
MEDBEAUTY | Image Centrum Dystrybucji

Msc Face Spray Cream

Marka kosmetyków profesjonalnych Charmine Rose® wprowadziła linię kosmetyków dla mężczyzn. Jednym z kosmetyków jest MSC FACE SPRAY CREAM. Innowacyjna forma sprayu daje lekką konsystencję oraz.
CHARMINE ROSE | Charmine Rose

Krem przeciwzmarszczkowy phyto-sensation

Krem anti-aging na dzień i na noc o lekkiej konsystencji. Zawiera kompozycję izoflawonów, chmiel, ekstrakt z soi, które zapobiegają utracie elementów z głębszych warstw skóry..
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Ampułki Neogrowth

Nowoczesny preparat o innowacyjnym składzie do zabiegów trychologicznych. Zawartość substancji aktywnych zapobiega wypadaniu włosów, a także stymuluje ich wzrost i gęstość. Preparat Neogrowth zastosowany w.
BIOTEC REJUVE | Nano-Technology - Technologie Estetyczne
nowości w Cabines 68
powrót