Kriolipoliza KrioLine

powrót

Nowości

BTP BEAUTY TECHNOLOGIES

Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda eliminacji komórek tłuszczowych polegająca na ich zamrożeniu. W trakcie zabiegu komórki tłuszczowe poddawane są działaniu niskiej temperatury, a następnie – wydalane z organizmu. KrioLine to jedyne urządzenie na rynku, gdzie pracują 2 głowice zabiegowe w tym samym czasie podczas jednego zabiegu kriolipolizy. Temperatura zabiegowa osiąga wartość do –10°C. Urządzenie posiada gotowe programy zabiegowe.

BTP Beauty Technologies

00-545 Warszawa
Marszałkowska 68/70 lokal 1

(22) 498 05 00

www.im-beauty.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

IntraJect

Najnowocześniejsze urządzenie do głębokiej regeneracji skóry oparte na technologii plazmy azotowej. Radiofrekwencja igłowa z elektroporacją – jednocześnie (!), peeling kawitacyjny i plazma azotowa. Bardzo skuteczny.
BIOTEC ITALIA | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Dermal Institute®

Dzięki współpracy KAZARO z włoskim producentem urządzeń medycznych i kosmetycznych dostępne są już na polskim rynku urządzenia z linii Dermal Institute®. Najważniejszymi produktami tej linii.
KAZARO | Kazaro

Hydradermabrazja

Nowość w ofercie Beauty Planet – aparat do hydradermabrazji, który posiada 4 pojemniki (co pozwala na stosowanie różnych substancji podczas zabiegu), 2 głowice z możliwością.
BEAUTY PLANET | Beauty Planet

Kriolipoliza Criomax

Kolorowy ekran dotykowy urządzenia jest wygodny w obsłudze, zsynchronizowany z oprogramowaniem maszyny i głowicą. Przy produkcji wykorzystane zostały najbardziej zaawansowane technologie z USA. Głowica zabiegowa.
COSMED24 | Cosmed24

MedLine Plus™ z mezoterapią mikroigłową

Aparat do makijażu permanentnego MedLine Plus™ z mezoterapią mikroigłową, zapewniający cichą i bezpieczną pracę z kartridżami nie szarpiącymi skóry. Zakres pracy to 80–200 uderzeń na.
BEAUTY PLANET | Beauty Planet
nowości w Cabines 68
powrót