Algaplast Banana Mask – maska odżywczo-regenerująca

powrót

Nowości

MEDBEAUTY

Maska algowa odżywczo-regenerująca zawiera w swoim składzie ekstrakt z banana, który bogaty jest w znaczne ilości cukrów (glukoza, fruktoza), składników mineralnych (mangan, magnez, żelazo, siarka, fosfor, potas), wit. z grupy B, wit. A, E, C, PP. Ekstrakt z banana doskonale wspomaga odnowę komórkową, rewitalizuje i regeneruje skórę. Ma działanie antyoksydacyjne, natłuszczające, odżywcze, przyspieszające gojenie, zmiękczające, mineralizujące i witaminizujące.

Image Centrum Dystrybucji

62-500 Konin
Pl. Zamkowy 14

063 249 15 09
063 240 62 02

www.imagecentrum.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Msc Face Spray Cream

Marka kosmetyków profesjonalnych Charmine Rose® wprowadziła linię kosmetyków dla mężczyzn. Jednym z kosmetyków jest MSC FACE SPRAY CREAM. Innowacyjna forma sprayu daje lekką konsystencję oraz.
CHARMINE ROSE | Charmine Rose

Krem przeciwzmarszczkowy phyto-sensation

Krem anti-aging na dzień i na noc o lekkiej konsystencji. Zawiera kompozycję izoflawonów, chmiel, ekstrakt z soi, które zapobiegają utracie elementów z głębszych warstw skóry..
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Ampułki Neogrowth

Nowoczesny preparat o innowacyjnym składzie do zabiegów trychologicznych. Zawartość substancji aktywnych zapobiega wypadaniu włosów, a także stymuluje ich wzrost i gęstość. Preparat Neogrowth zastosowany w.
BIOTEC REJUVE | Nano-Technology - Technologie Estetyczne

Maska regenerująca phyto-sensation

Profesjonalna, kremowa maska doskonale zregeneruje nawet najbardziej wymagającą cerę. Kluczowe składniki, takie jak: Belisomy AP®, izoflawony z korzeni yams, czerwonej koniczyny, soi, organicznego chmielu, kaolinu,.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Pojemnik szklany do dezynfekcji

Estetyczny i wygodny szklany pojemnik umożliwia dezynfekcję narzędzi i akcesoriów w obecności klienta. Sitko ze stali nierdzewnej ułatwia zanurzanie narzędzi w roztworze Barbicide. Dzięki zabezpieczeniu.
BARBICIDE | Barbicide Polska
nowości w Cabines 68
powrót