Archiwum Cabines - prezentacje 79

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

Laser VLight – Rewolucja w walce z delikatną cerą

Problemy z cerą potrafią uprzykrzyć życie wielu osobom. Cera naczynkowa to kłopot, który dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Podłoże tej przypadłości jest najczęściej genetyczne,.
Temat z okładki | MaxMedik

Rubica Carboxytherapy – przełom w kosmetologii medycznej!

Zastosowanie dwutlenku węgla w celach medycznych ma swoje początki już w latach trzydziestych XX w. Podawany jako iniekcja sprawdził się w leczeniu m.in. przewlekłej niewydolności.
Opis zabiegu | Clarena Polska

Biotec Italia – HIFU Finesse

Ultradźwięki wykorzystywane są w medycynie od dziesięcioleci. Znajdują zastosowanie zarówno w procesie diagnostycznym, jak i leczniczym. Nie dziwi zatem fakt, że specjaliści medycyny estetycznej również.
Opis urządzenia | Biotec Lasers Polska

Norel Re-Generation GF – zabieg dla cery dojrzałej

Regenerująca moc 5 czynników wzrostu, astaksantyny i oleju arganowego.
Opis zabiegu | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Laser Diodowy VERSUS™ III – lider w dziedzinie skutecznej depilacji

Grupa LestheZone® ma przyjemność zaprezentować najnowszy model lasera diodowego Versus™ III. Urządzenie dzięki zastosowaniu najnowszych technologii łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy lasera: bezpieczeństwo, skuteczność.
Opis urządzenia | INSTYTUT LESTHEZONE

MP Podocare – profesjonalne frezarki podologiczne

Rynek usług podologicznych w Polsce przeżywa rozkwit. Coraz więcej osób zaczyna rozumieć, jak ważne jest właściwe dbanie o stopy, i w tej materii poszukują pomocy.
Opis urządzenia | Venus Beauty

Bio Formula® – włoskie preparaty do medycyny estetycznej

Firma Cosmed24 jest głównym przedstawicielem preparatów firmy BIOFORMULA® na polskim rynku. BIOFORMULA® to włoski producent certyfikowanych produktów do medycyny estetycznej. Reprezentuje 30 lat doświadczeń w.
Opis kosmetyku | Cosmed24

Nożyczki ®Liftingujące – w Nowy Rok bez zmarszczek

Zbliża się bardzo intensywny czas spotkań w gronie rodziny i znajomych. W salonach w okresie świątecznym i noworocznym pojawi się wiele klientek wymagających niemal cudu.
Opis urządzenia | Abacosun

Rejuvi „h” – Moc aloesu

Dobroczynne właściwości Aloe Vera wykorzystywane są od stuleci. Zawiera 75 substancji odżywczych, 200 składników aktywnych, 20 minerałów...
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

HIFU V-max – najnowocześniejsza energia w medycynie estetycznej

V-MAX to zabieg ujędrniania i liftingowania skóry za pomocą wysokoenergetycznych zogniskowanych ultradźwięków zwanych HIFU.
Opis urządzenia | Beauty Center

Plasma ARC – polska wersja plazmy azotowej

Czy wiesz, że już w 1925 roku pojęcie „plazma” zostało wprowadzone do pojęć w fizyce? Technologia z użyciem plazmy nie jest najnowsza, jednak innowacyjne jest.
Opis urządzenia | MaxMedik

Skuteczna fotoepilacja – laser diodowy czy IPL?

Jaką technologię wybrać, aby uzyskać wysoką skuteczność i bezpieczeństwo epilacji? Porównajmy dwie technologie wykorzystujące światło – laser diodowy i IPL. Czym się różnią? Tak naprawdę….
Opis urządzenia | Abacosun

Kosmetyczka Roku 2016 wybrana!

Zwyciężczynią tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Kosmetyczka Roku została Paulina Skóra. Marka Bielenda Professional już po raz czwarty nagrodziła najlepsze ekspertki pielęgnacji kosmetologicznej w Polsce. Pierwszy.
Prezentacja |