Archiwum Cabines - prezentacje 74

powrót do archiwum

Prezentacje Cabines

LestheZone - Perfectus™ II

Laser Perfectus™ II, dzięki połączeniu czterech funkcji, daje możliwość wykonania zarówno zabiegów usuwania znamion skórnych, głębokiego resurfacingu, powierzchownych peelingów, jak i zabiegów wewnętrznego bezinwazyjnego działania.
Temat z okładki | INSTYTUT LESTHEZONE

Czerwony cud - astaksantyna

Asta Serum - nowy rewolucyjny produkt z laboratorium Rejuvi. Astaksantyna to najsilniejszy naturalny antyoksydant znany nauce.
Opis kosmetyku | Rejuvi Cosmetics

Clarena - jedwab z pajęczej sieci w zabiegu przeciwstarzeniowym Poison Line

Kosmetologia coraz częściej czerpie inspiracje z natury. Poszukując nowych składników, naukowcy opracowujący formuły kosmetyków zwracają się do świata zwierząt. Właśnie tak powstała linia kosmetyków do.
Opis kosmetyku | Clarena Polska

Bio Electro Peeling - aktywacja procesów regeneracyjnych skóry

Zabiegi Bio Electro Peeling mają szerokie spektrum zastosowania i są wskazane w każdym wieku. Metoda została nagrodzona wielokrotnie za skuteczność i innowacyjność na arenie międzynarodowej..
Opis urządzenia | Abacosun

Xlase Plus w Salonie GawrzyałDesign

Salon GawrzyałDesign, znajdujący się w Starogardzie Gdańskim, prowadzony przez panią Annę Gawrzyał, to zachwycające urokiem i elegancją miejsce, gdzie każda kobieta poczuje się piękna. Bajeczne,.
Opis urządzenia | Biotec Lasers Polska

Affinity™ - infuzja intrafolikularna. Zaawansowana metoda liftingu i regeneracji skóry

Skóra to swoista bariera chroniąca organizm przed czynnikami zewnętrznymi – jednocześnie jednak utrudnia to wnikanie aktywnych substancji pielęgnacyjnych. Opracowywane są coraz nowsze metody, aby pokonać.
Opis urządzenia | Abacosun

Norel - zabieg Renew Extreme

Ekstremalne odmłodzenie retinolem. Przełomowy zabieg anti-age, oparty na synergicznym działaniu składników aktywnych najnowszej generacji.
Opis zabiegu | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Institute BCN - ampułki i koktajle na piękne i gładkie ciało

Każda kobieta marzy o nienagannej figurze. Jednak brak ruchu, zła dieta, niewłaściwa pielęgnacja powodują, że skóra traci elastyczność, pojawiają się rozstępy i cellulit. Godzina wystarczy,.
Opis kosmetyku | Image Centrum Dystrybucji

Cosmed Consulting. Branża beauty to wciąż dobry biznes!

Biznes w branży usług beauty nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. W ostatnich latach widzimy wyraźny wzrost liczby otwieranych obiektów, w których świadczone są.
Oferta konsultingowa | COSMED CONSULTING

M’onduniq Sang de Dragon - Smocza Krew

Sang de Dragon, czyli Smocza Krew marki M’onduniq to wybielająca i rozjaśniająca linia anti-age do profesjonalnej pielęgnacji skóry z przebarwieniami, plamkami pigmentacyjnymi i plamami wieku.
Opis kosmetyku | M‘ONDUNIQ POLSKA

Karboksyterapia, czyli jak zarabiać 26 000 zł miesięcznie

Karboksyterapia, czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla, cieszy się uznaniem lekarzy i kosmetologów na całym świecie. Wynika to w dużej mierze z wyjątkowej rentowności zabiegów przy.
Opis urządzenia | SC Beauty Group sp. z o.o.

Presomasaż z elektrostymulacją. Wyszczuplanie bez wysiłku!

Każdy z nas marzy o smukłej sylwetce i jędrnej skórze. Zbilansowana dieta i aktywność fizyczna to jedne z najczęstszych postanowień noworocznych. Nie wszyscy mają jednak.
Opis urządzenia | Cosnet

Dr.Belter® GreenTec - doskonałe połączenie składników organicznych i high-tech

Dr.Belter® Cosmetic to pielęgnacja skóry zgodna z naturą i wzbogacona o najnowsze osiągnięcia naukowe. Idealny wybór dla osób, które wymagają naturalnych produktów biologicznych i widocznego.
Opis kosmetyku | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Francuski glamour, niemiecka jakość, polskie partnerstwo

Moja rodzina związana jest z profesjonalną i innowacyjną kosmetyką od dawna. Z firmą Jean D’Arcel Cosmetique połączyła nas pasja i spójna wizja rozwoju kosmetyki na.
Prezentacja | Jean D’Arcel Cosmetique

Konkurs Jubileszowy Salon Roku 2016 Bandi

Od 30 lat z pasją tworzymy wyjątkowe preparaty profesjonalne. To, na co zawsze stawialiśmy, to ich jakość i bezpieczeństwo! Z okazji naszego jubileuszu zapraszamy Salony.
Konkursy | Bandi

Kreatywna karboksyterapia - prosty sposób na zwiększenie efektów

Bez wątpienia karboksyterapia jest zabiegiem pozwalającym na kreatywność. To ciekawe, ponieważ wydawać by się mogło, że w tej materii wypowiedziano już ostatnie słowo. A jednak….
Opis urządzenia | Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

Charmine Rose Biopeeling. Innowacyjna metoda walki ze zmarszczkami.

Procesy starzenia dotyczą każdego żywego organizmu i każdej komórki znajdującej się w naszym ciele. Starzeje się również skóra: oprócz niewidocznych gołym okiem zmian w jej.
Opis zabiegu | Charmine Rose

Veniro® - Intrakapilarny System Usuwania Naczynek™ już w Polsce!

Rozszerzone naczynka krwionośne są problemem, który dotyka coraz większą liczbę osób. Obserwuje się je głównie u kobiet, co ma związek z rozluźniającym wpływem estrogenów na.
Opis urządzenia | SC Beauty Group sp. z o.o.

19. Targi Beauty Forum

Powitaj z nami wiosnę! Wiosenna edycja największej imprezy dla profesjonalistów branży beauty już wkrótce. Już dziś zarezerwuj sobie ten termin i bądź z nami w.
Targi | Health and Beauty Media

PureLine HP - mikropigmentacja doskonała

PureLine jest marką specjalizującą w sprzedaży urządzeń do makijażu permanentnego oraz szkoleniach w tej dziedzinie. Naszą domeną jest wieloletnie doświadczenie, sukcesywny rozwój oraz doskonała znajomość.
Opis urządzenia |