Apricot BB Lips

powrót

Nowości

Apricot BB Lips - DR RENAUD

DR RENAUD

Barwiony balsam do ust, bogaty w ekstrakt morelowy i odżywcze składniki aktywne. Zapewnia pielęgnację 6-w-1! Odżywia i nawilża dzięki zawartości masła shea (bogate w trójglicerydy), naprawia dzięki organicznemu masłu morelowemu (bogate w niezbędne kwasy tłuszczowe), miąższ malinowy działa ochronnie, słonecznik nabłyszcza, a mineralne pigmenty upiększają. Dostępny w dwóch naturalnych odcieniach: różowy beż (pinky beige) i malinowy (raspberry).

BiM PROFESSIONAL

60-111 Poznań
ul. Rakoniewicka 10

61 832 91 07
61 832 91 39

www.collin.pl
www.guinot.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

zestaw pielęgnacyjny w postaci kalendarza adwentowego

Wyjątkowy zestaw pielęgnacyjny w postaci eleganckiego kalendarza adwentowego! Mieniące się opakowanie w odcieniu różowego złota z 24 okienkami kryje w sobie szlachetne koncentraty substancji czynnych w.
BABOR | Bio-Kosmetyka

Argan cream

Przeciwzmarszczkowy krem z olejkiem arganowym dla cer dojrzałych. Działa regenerująco, odżywczo i nadaje skórze komfort. Chroni ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wzmacnia właściwości obronne..
DE NOYLE’S | Abacosun

Fruit Acids Gel 9%

Eksfoliacyjny lotion AHA 9%. Stymuluje odnowę komórek, wygładza skórę i poprawia jej koloryt. Działa regenerująco, odblokowuje pory i nawilża. W szczególności polecany w przypadku braku.
DE NOYLE’S | Abacosun

CytoCare 532 + StretchCare

Revitacare – doskonałość wśród preparatów do mezoterapii igłowej, od dawna doskonale znana w środowisku lekarzy medycyny estetycznej i dermatologów, proponuje niezwykle skuteczną, odmładzająca procedurę łączącą.
REVITACARE | BEAUTYMED

MELA powerclay

Przebarwieniom stop! Program resurfacingu skóry MELA to przełom w walce z przebarwieniami i plamami różnego pochodzenia. Silne połączenie kwasów fitynowego, migdałowego, laktobionowego, salicylowego, azeloglicyny i.
PH FORMULA | BEAUTYMED
nowości w Cabines 61
powrót