Lasery Ilooda

powrót

Nowości

ILOODA

Marka Ilooda jest światowym liderem w produkcji sprzętu medycznego z zakresu laseroterapii oraz produktów uzupełniających. Naukowe badania prowadzone przez wielu lekarzy są podstawą do tworzenia najnowszych technologii oraz poszukiwania najlepszych rozwiązań. Produkty marki Ilooda są gwarancją najwyższej jakości podzespołów, które są selektywnie dobierane do każdego urządzenia w taki sposób, aby gwarantować najwyższy standard zabiegów oraz najlepsze rezultaty. Doskonała znajomość wymagań rynku, procedur tworzenia technologii oraz nowoczesnego designu pozwalają na stworzenie urządzeń na najwyższym poziomie. Misją firmy jest zapewnienie najlepszych rozwiązań w konkurencyjnych cenach.

IFApro

Warszawa
Mehoffera 68D

22 781 65 92

www.ifapro.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Elite Shape Face & Body Medium

Najnowsze urządzenie łączące w sobie trzy technologie: masaż podciśnieniowy, fale radiowe oraz laser biostymulujący 940 nm. Trzy głowice – dwie do ciała oraz jedna do.
IMAGE | Image Centrum Dystrybucji

Infuzja tlenowa

Doskonałe połączenie infuzji tlenowej, tlenu hiperbarycznego oraz oksybrazji. Pozwala zaaplikować preparat do głębokich warstw skóry. Wykorzystanie urządzenia wraz z ampułkami Institute BCN idealnie sprawdza się.
IMAGE | Image Centrum Dystrybucji

Magic RF

Najnowsze urządzenie oparte na technologii fal radiowych frakcyjnych. Energia fal radiowych przekazywana jest do wybranych warstw skóry na głębokość od 0,25 do 3 mm dzięki.
IMAGE | Image Centrum Dystrybucji

CrioVacuum

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą kriolipolizy oraz vacuum. Do wykonywania zabiegów służą dwie różnej wielkości głowice, każda o mocy.
CESARE QUARANTA | Intersun

LVL Lashes

Nowa metoda podkręcania rzęs, dzięki której są one pięknie ułożone, podniesione, wydłużone i zalotnie podwinięte. LVL Lashes nie tylko podkręca, ale również podnosi i optycznie.
NOUVEAU LASHES | Biar Beauty Group
nowości w Cabines 61
powrót