MELA powerclay

powrót

Nowości

PH FORMULA

Przebarwieniom stop! Program resurfacingu skóry MELA to przełom w walce z przebarwieniami i plamami różnego pochodzenia. Silne połączenie kwasów fitynowego, migdałowego, laktobionowego, salicylowego, azeloglicyny i kompleksu transportującego zostało sformułowane na bazie gliny, stanowiącej podstawę szybkiej i skutecznej penetracji składników aktywnych nawet w najgłębsze warstwy skóry właściwej. Unikalna formuła oprócz redukcji istniejących już przebarwień skutecznie wyhamowuje przyczynę ich powstawania, działając prewencyjnie.

BEAUTYMED

02-922 Warszawa
Nałęczowska 58

22 642 10 00, 692 799 983

www.beautymed.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Vita C

Maksymalne rozświetlenie z Vita C. Całkowita nowość wśród kuracji gabinetowych z zastosowaniem witaminy C. Najnowocześniejsza formuła łącząca w sobie maksymalny poziom przyswajalnego stężenia kwasu L-askorbinowego,.
PH FORMULA | BEAUTYMED

Ultranawilżający krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej SPF 15

Preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry w ostatnim etapie zabiegu Aqua-Porin Ultra Effect. Dopełnia rezultat intensywnego i długotrwałego nawilżenia, chroniąc przed transepidermalną utratą wody. Krem został.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Peptydowy żel-krem korygujący zmarszczki wokół oczu

Dostosowany do każdego rodzaju skóry, szczególnie suchej i wrażliwej. Wyraźnie zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami, niweluje zmarszczki mimiczne i dodaje jędrności. Składniki aktywne –.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

HSR® lifting Set

Wyjątkowo skuteczna seria kosmetyków w mniejszych pojemnościach, zamknięta w eleganckim pudełku. Doskonale sprawdzi się jako prezent lubjako zestaw, który umożliwi klientom zapoznanie się z niezwykłymi.
BABOR | Bio-Kosmetyka

Instant Shaker – Masque d’Algues au Kiwi

Ekspresowa maska alginatowa o nowej formule z ekstraktem z kiwi. Można ją przygotować w kilka sekund w shakerze. Ekstrakt ze świeżych komórek kiwi, obfity w.
ISABELLE LANCRAY | Bionantech Cosmetics GROUP
nowości w Cabines 61
powrót