Argan cream

powrót

Nowości

DE NOYLE’S

Przeciwzmarszczkowy krem z olejkiem arganowym dla cer dojrzałych. Działa regenerująco, odżywczo i nadaje skórze komfort. Chroni ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wzmacnia właściwości obronne. Przeznaczony do stosowania na noc. Krem jest wzbogacony betaglukanami, betainą, witaminami E, F i A oraz masłem karite. Nie zawiera parabenów i olejków mineralnych.

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Fruit Acids Gel 9%

Eksfoliacyjny lotion AHA 9%. Stymuluje odnowę komórek, wygładza skórę i poprawia jej koloryt. Działa regenerująco, odblokowuje pory i nawilża. W szczególności polecany w przypadku braku.
DE NOYLE’S | Abacosun

CytoCare 532 + StretchCare

Revitacare – doskonałość wśród preparatów do mezoterapii igłowej, od dawna doskonale znana w środowisku lekarzy medycyny estetycznej i dermatologów, proponuje niezwykle skuteczną, odmładzająca procedurę łączącą.
REVITACARE | BEAUTYMED

MELA powerclay

Przebarwieniom stop! Program resurfacingu skóry MELA to przełom w walce z przebarwieniami i plamami różnego pochodzenia. Silne połączenie kwasów fitynowego, migdałowego, laktobionowego, salicylowego, azeloglicyny i.
PH FORMULA | BEAUTYMED

Vita C

Maksymalne rozświetlenie z Vita C. Całkowita nowość wśród kuracji gabinetowych z zastosowaniem witaminy C. Najnowocześniejsza formuła łącząca w sobie maksymalny poziom przyswajalnego stężenia kwasu L-askorbinowego,.
PH FORMULA | BEAUTYMED

Ultranawilżający krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej SPF 15

Preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry w ostatnim etapie zabiegu Aqua-Porin Ultra Effect. Dopełnia rezultat intensywnego i długotrwałego nawilżenia, chroniąc przed transepidermalną utratą wody. Krem został.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne
nowości w Cabines 61
powrót