Depilacja światłem spolaryzowanym

powrót

Nowości

SUPERDEPIL

Najnowsze i najszybsze urządzenie do depilacji za pomocą światła spolaryzowanego, które odznacza się znacznie większym przenikaniem i mniejszym współczynnikiem pochłaniania przez naskórek i skórę. Odczucia są delikatniejsze niż przy starszych systemach depilacji laserami czy IPL. Dzięki unikalnej technologii całe nogi depilujemy w 25 minut. Niespotykanie niskie koszty eksploatacji sprawiają, że na SuperDepil naprawdę można zarobić.

GABINETSPA.PL

20-571 Lublin
Ametystowa 16

81 746 55 67

www.superdepil.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

CoolShaping – kriolipoliza

System dostarcza optymalną ilość zimna, doprowadzając do lokalnej redukcji tkanki tłuszczowej i tym samym modelując kontur ciała. Obszar poddawany zabiegowi jest chłodzony w sposób, który.
IFA PRO | IFApro

Lasery Ilooda

Marka Ilooda jest światowym liderem w produkcji sprzętu medycznego z zakresu laseroterapii oraz produktów uzupełniających. Naukowe badania prowadzone przez wielu lekarzy są podstawą do tworzenia.
ILOODA | IFApro

Elite Shape Face & Body Medium

Najnowsze urządzenie łączące w sobie trzy technologie: masaż podciśnieniowy, fale radiowe oraz laser biostymulujący 940 nm. Trzy głowice – dwie do ciała oraz jedna do.
IMAGE | Image Centrum Dystrybucji

Infuzja tlenowa

Doskonałe połączenie infuzji tlenowej, tlenu hiperbarycznego oraz oksybrazji. Pozwala zaaplikować preparat do głębokich warstw skóry. Wykorzystanie urządzenia wraz z ampułkami Institute BCN idealnie sprawdza się.
IMAGE | Image Centrum Dystrybucji

Magic RF

Najnowsze urządzenie oparte na technologii fal radiowych frakcyjnych. Energia fal radiowych przekazywana jest do wybranych warstw skóry na głębokość od 0,25 do 3 mm dzięki.
IMAGE | Image Centrum Dystrybucji
nowości w Cabines 61
powrót