Magnifibres

powrót

Nowości

STYLSPA

Wspaniały efekt długich i pełnych rzęs w krótkim czasie. Rzęsy wydłużone nawet o 5 mm. Wystarczy zastosować swój ulubiony tusz, następnie nałożyć Magnifibres (gdy tusz jest jeszcze wilgotny) i kolejną warstwę tuszu. Magnifibres to w 100% naturalne włókna pozwalające wydłużyć rzęsy i nadać im objętość. Opatentowana powłoka pozwala stosować Magnifibres z każdym tuszem.

STYLSPA

Jarosław
Opolska 2

16 621 72 15

www.stylspa.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Perform Lift Intense – krem modelująco-zagęszczający

Preparat zawiera ekstrakt Wakamé, który działa w skórze właściwej i stymuluje produkcję nowych włókien. Opatentowany peptyd o właściwościach naprawczych oddziałuje w błonie podstawnej na stymulację.
PAYOT | Euro Fragrance

BDR Re-Charge contour push up – Serum nawilżające

Serum intensywnie nawilżające z długotrwałym efektem uspokajającym. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego skóra odzyskuje gładkość, jędrność i optymalne nawilżanie. Efekt wygładzenia drobnych zmarszczek i bruzd jest.
BDR – BEAUTY DEFECT REPAIR | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

Cucumber Cream 50 ml

Krem oczyszczający z ogórkiem. Lekki krem przeznaczony do codziennego stosowania, polecany w szczególności dla skór tłustych, łojotokowych. Ogórek dzięki zawartości makro- i mikroelementów oraz witamin.
CLARENA | Clarena Polska

Carrot Cream 50 ml

Krem regenerujący z marchewką. Lekki krem przeznaczony do codziennego stosowania, polecany w szczególności w celach regeneracyjnych skór zniszczonych, podrażnionych. Marchewka dzięki bogactwu flawonoidów oraz witamin.
CLARENA | Clarena Polska

Gel Play – żele do zdobień

Żele UV/LED specjalnie zaprojektowane do zdobień, które dotychczas można było wykonać jedynie za pomocą farbek. Gel Play Paints – 8 mocno pigmentowanych żeli do szczegółowych.
EFECT | EFECT
nowości w Cabines 66
powrót