Profesjonalny strój do zabiegów

powrót

Nowości

ARGES

Profesjonalny strój do zabiegów spa, kosmetycznych i rehabilitacyjnych, wykonany ze specjalnego materiału. Zapewnia higienę i komfort oraz gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę podczas masażu. Dostępny jest w wersji ze stopą zakrytą lub odkrytą. Dla mężczyzn dostępna jest również wersja w postaci T-shirtu. Produkowany jest w kolorze białym, grafitowym i czarnym. Na życzenie klientów możliwe jest wykonanie strojów ze znakiem firmowym.

Arges

58-350 Mieroszow
Leśna 4

604 22 66 31
74 845 82 53

www.argesspa.eu


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Gaia – Medytacyjny chillout

Odkryj swój muzyczny styl życia w akompaniamencie delikatnego azjatyckiego chilloutu. Zrelaksuj się i odpocznij w rytmie delikatnych dźwięków prosto z Indii. Płyta zwolniona jest z.
SOLITUDES | Press&Media

Pasja latynoskiej gitary

Zmysłowa latynoska gitara odkrywa nowe stylizacje gorących rytmów rodem z Ameryki Południowej. Urokliwe dźwięki skrzypiec dodają romantycznego smaku płycie, która sprawdzi się doskonale podczas wieczornej.
SOLITUDES | Press&Media

Chillout masaż – kolekcja iChill Music

Odkryj swój muzyczny styl życia przy akompaniamencie klasycznego japońskiego chilloutu. Zrelaksuj się i odpocznij w rytmie delikatnych dźwięków kojących Twoje ciało podczas masażu relaksacyjnego. Płyta.
SOLITUDES | Press&Media

Świąteczny Czas - Christmas Time

Relaksująca muzyka świąteczna w Twoim salonie kosmetycznym sprawi, że będzie to dla Was czas odpoczynku oraz wzniosłych momentów. Trwający pół godziny, świąteczny koncert wzbogacony został.
VTM | Press&Media

California SPA

Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej i funkcjonalnej leżanki była  fala. Fala jest nieodłącznym elementem wody. Fala intuicyjnie kojarzy się z wellness, relaksem, dobrym samopoczuciem, taka.
INTERWELL | Intersun
nowości w Cabines 66
powrót