Synergyage Full Lashes Densifying Booster

powrót

Nowości

GERMAINE DE CAPUCCINI

Kuracja do rzęs i brwi. Innowacyjna formuła zawiera MATRIKINE LASH – witaminizowaną Matrikinę, która działa bezpośrednio na mieszek włosowy i przedłuża naturalną fazę wzrostu, wytwarzając mocniejsze i lepiej osadzone rzęsy. Pantenol wzmacnia i odżywia cebulki włosa oraz znacznie poprawia elastyczność i żywotność rzęs. Systematyczne stosowanie preparatu sprzyja wzrostowi dłuższych i gęstszych rzęs. Preparat wskazany jest również do rzadkich i cienkich brwi.

Sequence

00-098 Warszawa
ul. Niecała 10

22 8269590

www.germaine.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Serum dermo relax

Ultralekkie serum z wysoką zawartością opatentowanych biotechnologicznych peptydów, skomponowanych z naturalnych aminokwasów. Kluczowe składniki, takie jak: kwas hialuronowy, Belisomy AP®, Argirelina ® beta glukan, sprawiają,.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Laser Lifting Program

Nowatorski zabieg inspirowany zabiegami estetycznymi przy wykorzystaniu laserów. Procedura zabiegowa wykorzystuje zjawisko fototerapii oraz działanie ultradźwięków, które w połączeniu z preparatami intensywnie regenerują i odmładzają.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Multi Sensitive Care – zabieg dla skór wrażliwych

Linia Multi Sensitive Care została opracowana dla klientek z wyjątkowo wrażliwą skórą i problemami naczyniowymi. Kompleks ActiCalm (ekstrakty z trzciny oraz Paoria Cocos) nie tylko.
MARY COHR | All-Prof

Puder do masażu Hydro-massage

Puder do masażu hydrofilnego z zawartością kwasu hialuronowego i witaminy C zapewnia unikalny rodzaj masażu. Zmieszany z wodą natychmiast tworzy żel o działaniu intensywnie nawilżającym..
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Perform Sculpt Roll-on

Krem modelujący owal twarzy, szyję i dekolt. Żelowa formuła skoncentrowanych peptydów oraz aplikacja za pomocą kulki masującej pozwalają modelować kontur twarzy oraz wygładzić okolice szyi.
PAYOT | Euro Fragrance
nowości w Cabines 66
powrót