Creme Prestige Anti-Rides – Cream of the Year

powrót

Nowości

JEAN D’ARCEL COSMETIQUE

24-godzinny krem poprawiający elastyczność skóry. Znacznie zmniejsza widoczność zmarszczek i drobnych linii, przywracając skórze młody wygląd. Formuła Creme Prestige Anti-Rides opiera się na wiedzy, że skóra może się sama chronić i regenerować. Aktywne substancje są idealnie dopasowane, aby stymulować naturalne mechanizmy ochronne oraz regeneracyjne skóry. Utrzymują one stały poziom wilgoci, zapewniając skórze wygląd pełen świeżości i witalności.

Jean D’Arcel Cosmetique

http://jda.com.pl/


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Synergyage Full Lashes Densifying Booster

Kuracja do rzęs i brwi. Innowacyjna formuła zawiera MATRIKINE LASH – witaminizowaną Matrikinę, która działa bezpośrednio na mieszek włosowy i przedłuża naturalną fazę wzrostu, wytwarzając.
GERMAINE DE CAPUCCINI | Sequence

Serum dermo relax

Ultralekkie serum z wysoką zawartością opatentowanych biotechnologicznych peptydów, skomponowanych z naturalnych aminokwasów. Kluczowe składniki, takie jak: kwas hialuronowy, Belisomy AP®, Argirelina ® beta glukan, sprawiają,.
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz

Laser Lifting Program

Nowatorski zabieg inspirowany zabiegami estetycznymi przy wykorzystaniu laserów. Procedura zabiegowa wykorzystuje zjawisko fototerapii oraz działanie ultradźwięków, które w połączeniu z preparatami intensywnie regenerują i odmładzają.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Multi Sensitive Care – zabieg dla skór wrażliwych

Linia Multi Sensitive Care została opracowana dla klientek z wyjątkowo wrażliwą skórą i problemami naczyniowymi. Kompleks ActiCalm (ekstrakty z trzciny oraz Paoria Cocos) nie tylko.
MARY COHR | All-Prof

Puder do masażu Hydro-massage

Puder do masażu hydrofilnego z zawartością kwasu hialuronowego i witaminy C zapewnia unikalny rodzaj masażu. Zmieszany z wodą natychmiast tworzy żel o działaniu intensywnie nawilżającym..
DR.BELTER | Dr Belter - Maciej Trochimowicz
nowości w Cabines 66
powrót