California SPA

powrót

Nowości

INTERWELL

Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej i funkcjonalnej leżanki była  fala. Fala jest nieodłącznym elementem wody. Fala intuicyjnie kojarzy się z wellness, relaksem, dobrym samopoczuciem, taka właśnie jest leżanka Interwell California Wave, gwarantuje pełnię relaksu dla klienta oraz  pełny komfort użytkowania przez specjalistę. Leżankę California Wave z serii Premium wyróżnia niepowtarzalny  taliowany kształt podstawy. Lekka, smukła linia podstawy nadaje leżance lekkości, a także funkcjonalności. By przekonać się o wyjątkowości leżanki California Wave Premium należy poznać jej budowę i wykorzystane komponenty od podstaw. Niekrytą zaletą leżanki jest fakt, iż montowana jest w Polsce, co definitywnie wpływa na gwarancję wysokiej jakości produktu, jego  dostępności oraz możliwości doboru odpowiedniej kolorystyki względem wyposażanego wnętrza. Leżanka California Wave Premium jest połączeniem pożądanego designu  oraz wielopłaszczyznowej, kompletnej funkcjonalności. Jest to wysokiej  jakości produkt przeznaczony dla profesjonalistów, których najwyższą wartością jest jakość usług.

Intersun

43-190 Mikołów
Katowicka 121

(0-32) 322 04 65

www.intersun.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Karboksyterapia Carbo

Nowa prosta i sprawdzona technika, która znacznie poprawia wygląd cellulitu poprzez poprawę lokalnego metabolizmu tkanek. Zabiegi są szybkie, bezbolesne i skuteczne. Polegają na podskórnym podaniu.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Magic RF

Najnowsze urządzenie oparte na technologii fal radiowych frakcyjnych. Energia fal radiowych przekazywana jest do wybranych warstw skóry, na głębokość od 0,25 do 3 mm, dzięki.
IMAGE | Image Centrum Dystrybucji

Kriolipoliza Body Max

Urządzenie do skutecznej likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje metodę selektywnego niszczenia komórek tłuszczowych poprzez zamrażanie. Kriolipoliza Body Max wyposażona jest w 4 głowice zabiegowe, w.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Laser Diodowy Platinum Diode™

Najnowocześniejsze z urządzeń do trwałego usuwania owłosienia, idealnie pasuje do gabinetów kosmetycznych i dermatologicznych. Przy jego użyciu depilacja jest trwała, bezbolesna i bezpieczna. Bardzo wydajny.
COSMED24 | Cosmed24

Futura Pedi

Fotel Futura Pedi należy do najbardziej wygodnych, wyprofilowanych, ekskluzywnych foteli na rynku polskim. Wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detal, z wysokiej jakości materiałów.
INTERWELL | Intersun
nowości w Cabines 66
powrót