BEAUTYMED S.A.S. FRANCE

powrót

Nowości

BEAUTYMED S.A.S. FRANCE - Linia Q10 – miejska ochrona

Linia Q10 – miejska ochrona

W linii Q10 wykorzystano znakomite właściwości antyoksydacyjne koenzymu Q10. Składnik ten działa wielokierunkowo w celu redukcji szkodliwego wpływu środowiska na skórę. Wykazuje właściwości regenerujące i odbudowujące strukturę skóry. Chroni komórki przed niedotlenieniem, pobudza ich metabolizm i regenerację. Wpływa na zmniejszenie głębokości zmarszczek. W połączeniu z witaminą E najefektywniej odtruwa komórki z toksyn i pomaga w ich usunięciu z organizmu. Linia polecana jest do pielęgnacji cer normalnych i podrażnionych, szczególnie narażonych na szkodliwe działanie środowiska. Nie zawiera parabenów, środków koloryzujących i zapachowych.

Borbe Kosmetyki Profesjonalne

62-023 Gądki k/Poznania
ul. Zapomniana 47

61 8971 338, 500 726 779

http://www.borbe.pl/


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

BDR

Maska typu stretch modeluje kontury twarzy, liftinguje i doskonale nawilża dzięki zawartości kwasu hialuronowego. Szybko i widocznie regeneruje skórę za pomocą innowacyjnej struktury. Efekt długotrwałego.
Stretch Lift Mask – elastyczna maska liftingująca | Norel Laboratorium Kosmetyczne Dr Wilsz

DECLARÉ

Delikatny krem zawiera połączenie cennych składników, które chronią komórki skóry na poziomie molekuł, wydłużając ich życie. Cenny ekstrakt z magnolii wnika w głąb skóry i.
Młodzieńcza doskonałość – krem odmładzający | Kadefarm

DR IRENA ERIS

Wypielęgnowane dłonie to niekwestionowane atrybuty kobiecego piękna. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym dłonie narażone są na wiele niekorzystnych czynników zewnętrznych, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji,.
PHC 759 Hydro-Regeneracja – krem do rąk i paznokci | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

BIODROGA

Wosk do masażu, dostarczający niezapomnianych wrażeń podczas zabiegu. Harmonizuje ciało i duszę, wygładza skórę i poprawia jej nawilżenie, chroni przed nadmiernym wysychaniem. Idealny zabieg dla.
Biodroga Spa Sensation Massage Wax | Cotron Cosmetics

DERMIKA SALON&SPA

Zupełnie nowa wersja zbiegu złuszczania naskórka kwasami owocowymi oparta na połączeniu dwóch bardzo skutecznych hydroksykwasów – glikolowego i migdałowego, a także wzbogacona w wyjątkowy kompleks.
Zabieg Multifruits AHA – eksfoliacja | Dermika
nowości w Cabines 55
powrót