YOSKINE

powrót

Nowości

YOSKINE - Kosmetyczne upominki szyte na miarę

Kosmetyczne upominki szyte na miarę

Zestawy upominkowe dla kobiet w różnym wieku: Yoskine 40+, Yoskine 50+ i Yoskine 60+. Kosmetyki zostały zapakowane w wyjątkowe, eleganckie opakowania, a każde z nich zawiera dwa produkty odpowiadające potrzebom danego typu cery: krem na dzień (do cery suchej oraz do cery normalnej i mieszanej) i przeciwzmarszczkową maseczkę wygładzającą z limitowanej edycji. Zgodnie z ideą marki prezenty Yoskine można idealnie dopasować do wieku i rodzaju skóry osoby, którą chcemy obdarować.

Dax Cosmetics

Wiązowna
ul. Spacerowa 18,

www.dax.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

CUCCIO

Nowy zestaw startowy Hybryd IV generacji. W skład zestawu wchodzą: Kolor Veneer (Kiss in Paris), Baza – zwiększa trwałość, Top – nadaje połysk, odporny na.
Zestaw startowy Veneer Mini Kit | P.H. NEXT

TOSKANI

TOSKANI® to hiszpańska firma z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produktach z dziedziny ochrony zdrowia, farmacji oraz w kosmetykach medycznych i pielęgnacyjnych. Jednym z flagowych.
Preparaty do mezoterapii | Beauty-Secret

ANNA LOTAN

Innowacyjny zestaw Classic od Anna Lotan pozwala na wykonanie mikrodermabrazji bez udziału aparatury. Składa się z 10 rodzajów kosmetyków, które intensywnie, ale bez podrażnień złuszczają.
Zestaw do mikrodermabrazji bezinwazyjnej | Studio Design Diana Kosareva

MEDBEAUTY

Matricol® to biomatryca wysoce oczyszczonego i biologicznie aktywnego kolagenu otrzymywanego z włókien kolagenu morskiego. Pozbawiona konserwantów i substancji zapachowych daje niesamowite efekty już po jednym.
Matricol® Caviar Pur Collagen Mask | Image Centrum Dystrybucji

ARGES

Profesjonalny strój do zabiegów wykonany ze specjalnego elastycznego materiału. Gwarantuje bezpieczeństwo, higienę i wygodę podczas masażu wyszczuplającego i redukującego cellulit wykonywanego aparatami kosmetycznymi oraz podczas.
Bodysuit | Arges
nowości w Cabines 55
powrót