DR. GRANDEL

powrót

Nowości

DR. GRANDEL - Mousse Cocoon

Mousse Cocoon

Maska okluzyjna w piance, nawilżająco- łagodząca, tworzy na powierzchni skóry delikatną, puszystą powłokę. Skutecznie wprowadza w skórę aktywne składniki zastosowane pod maskę. Pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia i zwalcza stany zapalne. Łagodzi podrażnienia, przywraca skórze równowagę. Intensywnie otulona, szorstka, sucha skóra odzyskuje swoją gładkość i delikatność. Maska jest doskonałym uzupełnieniem profesjonalnej pielęgnacji skóry w salonie.

Sabell

02-493 Warszawa
Krańcowa 41

22 303 99 99
603 039 999

www.sabell.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

KATE BEAUTY PROFESSIONAL

Nowoczesna i praktyczna woskownica o mocy 40 W.
Podwójna woskownica na aplikatory | Kate Beauty Professional

IFA BEAUTY&SPA

Urządzenie MedTHERMA wykorzystuje technologię fal radiowych bipolarnych i monopolarnych. Głowice do pracy na twarzy i na ciele wytwarzają ciepło, które powoduje szybkie napięcie włókien kolagenowych.
MedTHERMA – bipolarne fale radiowe RF | IFApro

CESARE QUARANTA

Wspaniałe połączenie patentów z innowacyjnymi odkryciami nauki w jednym urządzeniu. Mya E+ doskonale radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami ciała – walka z nimi nigdy nie.
MYA E+ | Intersun

MEDIDERMA

Peeling chemiczny na bazie kwasu wazelinowego – Azelac M. Kwas azelainowy charakteryzuje się właściwościami seboregulacyjnymi, normalizującymi proces keratynizacji, bakteriostatycznymi, hamującymi proliferację reaktywnych form tlenu oraz.
Azelac M | Surima

IFA BEAUTY&SPA

Lipolaser + RF frakcyjny – najnowocześniejsza połączenie dwóch technologii do redukcji tkanki tłuszczowej oraz modelowania sylwetki. Lipolaser jest zimnym laserem diodowym klasy 3D. Jego działanie.
MedLIPO | IFApro
nowości w Cabines 55
powrót