GUINOT

powrót

Nowości

GUINOT - Parfum de Vie

Parfum de Vie

Najnowszy dodatek do oferty Guinot – woda toaletowa o wyjątkowym zapachu. Parfum de Vie zapewnia przyjemność, świeżość i witalność przez cały dzień oraz odkrywa subtelne połączenie świeżych nut cytrusowych (bergamotka i limonka), zmysłowych nut kwiatowych (jaśmin, róża i fiołek) oraz intensywnych nut ambry i piżma. Elegancki zapach oraz prestiżowa butelka sprawiają, że Parfum de Vie jest pięknym zapachem.

BiM PROFESSIONAL

60-111 Poznań
ul. Rakoniewicka 10

61 832 91 07
61 832 91 39

www.collin.pl
www.guinot.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

BABOR

Najnowsze maski i peelingi inspirowane sekretami piękna antycznych królowych na nowo interpretują ich kosmetyczne tajemnice, zapewniając wyjątkowe doznania szlachetnej pielęgnacji. Tajniki urody Nefretete: Hydrating Peeling.
Królewskie sekrety piękna | Bio-Kosmetyka

BIELENDA PROFESSIONAL

Zaawansowana linia aktywnych koncentratów do mezoterapii bezigłowej, sonoferezy oraz manualnych zabiegów pielęgnacyjnych. Kosmetyki zapewniają natychmiastowy i długotrwały efekt anti-agingowy. Są całkowicie naturalne – nie zawierają.
Bielenda Professional Meso Line | Bielenda Kosmetyki Naturalne

DR. GRANDEL

Maska okluzyjna w piance, nawilżająco- łagodząca, tworzy na powierzchni skóry delikatną, puszystą powłokę. Skutecznie wprowadza w skórę aktywne składniki zastosowane pod maskę. Pomaga utrzymać odpowiedni.
Mousse Cocoon | Sabell

KATE BEAUTY PROFESSIONAL

Nowoczesna i praktyczna woskownica o mocy 40 W.
Podwójna woskownica na aplikatory | Kate Beauty Professional

IFA BEAUTY&SPA

Urządzenie MedTHERMA wykorzystuje technologię fal radiowych bipolarnych i monopolarnych. Głowice do pracy na twarzy i na ciele wytwarzają ciepło, które powoduje szybkie napięcie włókien kolagenowych.
MedTHERMA – bipolarne fale radiowe RF | IFApro
nowości w Cabines 55
powrót