SOLITUDES

powrót

Nowości

SOLITUDES - Intymna klasyka

Intymna klasyka

Muzyka klasyczna niejedno ma imię. Na tej płycie zebrano najbardziej delikatne, kameralne kompozycje, doskonale relaksujące i wyciszające słuchacza. Nowoczesna aranżacja sprawia, że płytę pokochają również ci, którzy raczej unikają muzyki poważnej. Pachelbel, Debussy, Bach ? mistrzowie delikatnej klasyki. To właśnie ich kompozycje królują na tym wyjątkowym albumie. Idealna płyta na leniwy wieczór, jako prezent dla wielbiciela muzyki klasycznej albo jako muzyczne tło do ekskluzywnego wnętrza. Muzyka Solitudes zwolniona jest z opłat ZAiKS, STOART, SPAW za publiczne odtwarzanie.

Press&Media

45-087 Opole
ul. Powstańców Śl. 32a/1

077 423 14 05
077 423 14 27

muzyka@pressmedia.pl
www.solitudes.pl
www.vtm.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

YASUMI

Rozjaśniający krem do pielęgnacji skóry z przebarwieniami i nierówną pigmentacją. Rozjaśnia skórę, redukuje plamy i przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry. Zawarta w kremie arbutyna ?.
Bright touch lightening cream | Yasumi

ABACOSUN

Kriolipoliza LS-PRO to innowacyjne urządzenie wykorzystujące odkrycie amerykańskich lekarzy oraz unikalną metodę VacuElectro. Kombinacja energii statycznej (kriolipoliza) i dynamicznej (żelazko antycellulitowe) daje fenomenalne rezultaty w.
Kriolipoliza – wygraj wojnę z komórkami tłuszczowymi | Abacosun

JEAN D’ARCEL COSMETIQUE

Zimno, częsta zmiana temperatur oraz suche powietrze mają bardzo zły wpływ na stan skóry. Naturalna równowaga skóry wystawiona jest na ciężką próbę w okresie jesienno-.
Winter Ampullen – 7-dniowa kuracja pielęgnacyjna | Jean D’Arcel Cosmetique

NSK

Profesjonalne frezarki do zabiegów pedicure i manicure, z natryskiem wodnym i głowicą świetlną. Frezarki NSK Spray mają możliwość regulacji obrotów prawo-lewo w zakresie od 4.
Niemieckie frezarki ze sprayem wodnym | ACTIV MAYSTAR POLSKA

DERMIKA

Emulsyjne serum rozjaśniające to specjalistyczny, niezwykle zaawansowany produkt przeznaczony do wyrównania kolorytu cery, szybkiej poprawy jej wyglądu i redukcji przebarwień. Starannie dobrane składniki o dowiedzionym.
Be-Beauty – serum rozjaśniające z linii Lily Skin | Dermika
nowości w Cabines 55
powrót