ABACOSUN

powrót

Nowości

ABACOSUN - Kriolipoliza – wygraj wojnę z komórkami tłuszczowymi

Kriolipoliza – wygraj wojnę z komórkami tłuszczowymi

Kriolipoliza LS-PRO to innowacyjne urządzenie wykorzystujące odkrycie amerykańskich lekarzy oraz unikalną metodę VacuElectro. Kombinacja energii statycznej (kriolipoliza) i dynamicznej (żelazko antycellulitowe) daje fenomenalne rezultaty w niszczeniu i usuwaniu komórek tłuszczowych. Temperatura ujemna selektywnie zamraża komórki tłuszczowe i prowadzi do ich obumierania, a masaż vacuum i prądy tens stymulują proces ich wydalania oraz nadają skórze i mięśniom sprężystość. Urządzenie posiada dwie kriogłowice o różnej wielkości, co pozwala wykonać zabiegi na większych i mniejszych powierzchniach ciała. Dodatkowo jest wyposażone w ekran, na którym można wyświetlać zdjęcia i filmy reklamujące inne usługi Twojego gabinetu.

Abacosun

81-534 Gdynia
ul. Olgierda 45

0-58 664 64 61
0-58 664 64 61

abaco@abacosun.com.pl
www.abacosun.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

JEAN D’ARCEL COSMETIQUE

Zimno, częsta zmiana temperatur oraz suche powietrze mają bardzo zły wpływ na stan skóry. Naturalna równowaga skóry wystawiona jest na ciężką próbę w okresie jesienno-.
Winter Ampullen – 7-dniowa kuracja pielęgnacyjna | Jean D’Arcel Cosmetique

NSK

Profesjonalne frezarki do zabiegów pedicure i manicure, z natryskiem wodnym i głowicą świetlną. Frezarki NSK Spray mają możliwość regulacji obrotów prawo-lewo w zakresie od 4.
Niemieckie frezarki ze sprayem wodnym | ACTIV MAYSTAR POLSKA

DERMIKA

Emulsyjne serum rozjaśniające to specjalistyczny, niezwykle zaawansowany produkt przeznaczony do wyrównania kolorytu cery, szybkiej poprawy jej wyglądu i redukcji przebarwień. Starannie dobrane składniki o dowiedzionym.
Be-Beauty – serum rozjaśniające z linii Lily Skin | Dermika

ABACOSUN

Przeciwzmarszczkowe kosmetyki do ciała na bazie naturalnych składników o zapachu słodkiej lawendy. Nawilżają, wygładzają skórę oraz nadają jej elastyczność. Olejki z dzikiej róży, alpejski z.
LAVEL – odmładzające spa | Abacosun

BEAUTYMED S.A.S. FRANCE

W linii Q10 wykorzystano znakomite właściwości antyoksydacyjne koenzymu Q10. Składnik ten działa wielokierunkowo w celu redukcji szkodliwego wpływu środowiska na skórę. Wykazuje właściwości regenerujące i.
Linia Q10 – miejska ochrona | Borbe Kosmetyki Profesjonalne
nowości w Cabines 55
powrót