Hydrating Refreshing Eye Gel

powrót

Nowości

[COMFORT ZONE]

Nawilżający, odświeżający żel pod oczy. Przeznaczony do zmęczonych oczu, zmniejsza cienie, opuchliznę i uwrażliwienie oczu. Posiada metalowy aplikator, który ułatwia nakładanie kremu, chłodzi i ujędrnia skórę pod oczami. Ma lekką, odświeżającą teksturę z wyciągiem z jabłek do zniwelowania cieni pod oczami. Bezzapachowy.

Orbico Beauty

02-822 Warszawa
Poleczki 23

667 870 252

www.comfortzone.it/en/


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Zmiękczające pianki podologiczne

COLORFUL to ekskluzywna marka podologiczna, zwycięzca w plebiscycie Diamenty Beauty 2017. Zmiękczająca pianka COLORFUL WHITE zawiera wodę morską, ekstrakt z białej perły i białej lilii.
COLORFUL | Ambasada Kosmetyczna

Hydrating Water Essence – woda nawilżająca Essence

Perfekcyjne nawilżenie to równowaga między ilością wody a poziomem lipidów w przestrzeniach międzykomórkowych. Emulsje dostarczają naszej skórze lipidów, produkty wiążące wodę – nawilżenia. Kombinacja działania.
[COMFORT ZONE] | Orbico Beauty

Nowe kolory ORLY Breathable Treatment + Color

Profesjonalny produkt all-in-one łączący preparat z lakierem. Nowa, oddychająca formuła pozwala, by tlen oraz woda przenikały do paznokci. Zaawansowana technologia połączona z mieszanką olejku arganowego,.
ORLY | HELMARK

Hyaluron Pearls

Luksusowy, jedwabisty żel zamknięty w wyjątkowej formie pereł, polecany dla skóry suchej i wrażliwej z pierwszymi oznakami starzenia. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża, zapobiega utracie wody.
CLARENA | Clarena Polska

Interactive Oxygel Perfluorocarbon

Oxygel to innowacyjna formuła zawierająca substancje o niezwykłej skuteczności. Perfluorowęglowodór pozwala skórze „oddychać” na optymalnym poziomie i przyczynia się do lepszej samoregulacji zanieczyszczonych miejsc. Jest.
BIOTEC REJUVE | Biotec Lasers Polska
nowości w Cabines 83
powrót