Hydrating Water Essence – woda nawilżająca Essence

powrót

Nowości

[COMFORT ZONE]

Perfekcyjne nawilżenie to równowaga między ilością wody a poziomem lipidów w przestrzeniach międzykomórkowych. Emulsje dostarczają naszej skórze lipidów, produkty wiążące wodę – nawilżenia. Kombinacja działania tych dwóch typów produktów jest bardzo ważna w codziennej pielęgnacji. Hydramemory Essence rewitalizuje, odświeża, jednocześnie silnie nawilżając. Regularne stosowanie pozwala na zachowanie prawidłowego poziomu nawilżenia, a zawarty kwas hialuronowy zapewnia działanie przeciwzmarszczkowe.

Orbico Beauty

02-822 Warszawa
Poleczki 23

667 870 252

www.comfortzone.it/en/


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Nowe kolory ORLY Breathable Treatment + Color

Profesjonalny produkt all-in-one łączący preparat z lakierem. Nowa, oddychająca formuła pozwala, by tlen oraz woda przenikały do paznokci. Zaawansowana technologia połączona z mieszanką olejku arganowego,.
ORLY | HELMARK

Hyaluron Pearls

Luksusowy, jedwabisty żel zamknięty w wyjątkowej formie pereł, polecany dla skóry suchej i wrażliwej z pierwszymi oznakami starzenia. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża, zapobiega utracie wody.
CLARENA | Clarena Polska

Interactive Oxygel Perfluorocarbon

Oxygel to innowacyjna formuła zawierająca substancje o niezwykłej skuteczności. Perfluorowęglowodór pozwala skórze „oddychać” na optymalnym poziomie i przyczynia się do lepszej samoregulacji zanieczyszczonych miejsc. Jest.
BIOTEC REJUVE | Biotec Lasers Polska

Skin Breath

Nowy zabieg energetyzująco-dotleniający stworzony z myślą o profesjonalnej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym także niedotlenionej, pozbawionej energii i właściwego odżywienia. Jego siłą jest autorski.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne

Asian Touch – muzyczny powiew Azji

Subtelna, rozpieszczająca zmysły muzyka relaksacyjna z elementami kultury azjatyckiej. Muzyka przesycona spokojem i delikatnością. Etniczne instrumenty takie jak guzheng, ehru, dizi, xiao, koto oraz japońska.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media
nowości w Cabines 83
powrót