Pakiet muzyczny Kawiarnia Cafe Tea and Chocolate S1 – 4 godz. MP3

powrót

Nowości

FREE MUSIC RECORDS

Pakiet startowy KAWIARNIA S1 to pierwszy ponadczterogodzinny zbiór zróżnicowanej muzyki z gatunków chillout, bossa nova, pop oraz rytmów śródziemnomorskich, przeznaczony dla kawiarni, herbaciarni i cukierni. Pakiety z serii KAWIARNIA zapewniają ciekawą, zwolnioną z opłat muzykę doskonałej jakości, o zrównoważonym poziomie głośności, dostosowanym do odtwarzania w przestrzeni publicznej. Pakiet zwolniony jest z opłat ZAiKS. Cena 150 zł.

Press&Media

45-087 Opole
ul. Powstańców Śl. 32a/1

077 423 14 05
077 423 14 27

muzyka@pressmedia.pl
www.solitudes.pl
www.vtm.com.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Leo de Luxe – aparat do pulsacyjnej iniekcji tlenowej

OXYJet, opisywany przez klientów jako „mezoterapia tlenowa”, to unikalny system tlenowy o szerokim spektrum możliwości. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie w głębokie warstwy skóry energetyzującego.
NORA BODE OXYJET | Polmax

LipoZone

LipoZone to bezkonkurencyjne urządzenie wykorzystujące technologię HIFU. Działanie LipoZone wykorzystuje skupione ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, ukierunkowane bezpośrednio w tkankę tłuszczową, na której pozbyciu najbardziej nam.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Intelligent High Definition

Innowacja w mikropigmentacji. Zaawansowana inteligentna technologia high- -tech urządzenia marki Noveau Contour gwarantuje doskonałą precyzję i komfort pracy podczas wykonywania makijażu permanentnego. Nouveau Contour podniosło.
NOUVEAU CONTOUR | Madame Art Magdalena Mazurek

Mantis Compact

Aparat Mantis dzięki połączeniu dwóch równocześnie działających form energii: pulsacyjnego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym oraz intensywnego endomasażu to jedna z najlepszych metod walki z.
MANTIS | Polmax

Autoklaw Steamjet

Najmniejsze i najszybsze urządzenie do sterylizacji. Spełnia 100% wymogów sanepidu i jest zaklasyfikowane do urządzeń medycznych. Zajmuje bardzo mało miejsca, a cały proces sterylizacji trwa.
ENBIO TECHNOLOGY | ENBIO GROUP
nowości w Cabines 83
powrót