Skin Breath

powrót

Nowości

BIELENDA PROFESSIONAL

Nowy zabieg energetyzująco-dotleniający stworzony z myślą o profesjonalnej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym także niedotlenionej, pozbawionej energii i właściwego odżywienia. Jego siłą jest autorski kompleks składników aktywnych Oxyenergy Complex. W składzie znajduje się niezawodny, witalizujący wyciąg z żeń-szenia, koenzym Q10 i karnityna – dla efektu maksymalnego dotlenienia – oraz wyselekcjonowane minerały. Dopełnieniem zabiegu jest specjalistyczny program pielęgnacji domowej, który wzmacnia i przedłuża efekty terapii w gabinecie.

Bielenda Kosmetyki Naturalne

31-553 Krakow
ul. Fabryczna 20

12 261 99 25
12 261 99 01

www.bielenda.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Asian Touch – muzyczny powiew Azji

Subtelna, rozpieszczająca zmysły muzyka relaksacyjna z elementami kultury azjatyckiej. Muzyka przesycona spokojem i delikatnością. Etniczne instrumenty takie jak guzheng, ehru, dizi, xiao, koto oraz japońska.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Pakiet muzyczny Beauty&Chillout S1 – 4 godz. MP3

Pakiet startowy BEAUTY CHILLOUT S1 to pierwszy ponadczterogodzinny zbiór zróżnicowanej, utrzymanej w średnim tempie muzyki z gatunku chillout, dedykowanej nowoczesnym gabinetom kosmetycznym. Pakiety z serii.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Pakiet muzyczny Fryzjer Hairdresser&Stylist S1 – 4 godz. MP3

Pakiet startowy FRYZJER S1 to pierwszy ponadczterogodzinny zbiór zróżnicowanej muzyki z pogranicza nowoczesnego gatunku chillout o umiarkowanym tempie oraz żywszych rytmów brazylijsko-hiszpańskich, przeznaczonej dla salonów.
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Pakiet muzyczny Kawiarnia Cafe Tea and Chocolate S1 – 4 godz. MP3

Pakiet startowy KAWIARNIA S1 to pierwszy ponadczterogodzinny zbiór zróżnicowanej muzyki z gatunków chillout, bossa nova, pop oraz rytmów śródziemnomorskich, przeznaczony dla kawiarni, herbaciarni i cukierni..
FREE MUSIC RECORDS | Press&Media

Leo de Luxe – aparat do pulsacyjnej iniekcji tlenowej

OXYJet, opisywany przez klientów jako „mezoterapia tlenowa”, to unikalny system tlenowy o szerokim spektrum możliwości. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie w głębokie warstwy skóry energetyzującego.
NORA BODE OXYJET | Polmax
nowości w Cabines 83
powrót