Leo de Luxe – aparat do pulsacyjnej iniekcji tlenowej

powrót

Nowości

NORA BODE OXYJET

OXYJet, opisywany przez klientów jako „mezoterapia tlenowa”, to unikalny system tlenowy o szerokim spektrum możliwości. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie w głębokie warstwy skóry energetyzującego tlenu wraz z wyselekcjonowanymi składnikami aktywnymi. Teraz na zakończenie zabiegu NORA BODE proponuje innowacyjną maskę z liofilizowanego kolagenu o trzech masach cząsteczkowych: nierozpuszczalne włókna kolagenu, naturalne cząsteczki kolagenu, kolagenowe peptydy. Efekt – skóra jak jedwab.

Polmax

42-202 Częstochowa
Krótka 27a

034 325 11 62
322 33 23
034 322 00 65

polmax@polmax.eu
www.polmax.eu


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

LipoZone

LipoZone to bezkonkurencyjne urządzenie wykorzystujące technologię HIFU. Działanie LipoZone wykorzystuje skupione ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, ukierunkowane bezpośrednio w tkankę tłuszczową, na której pozbyciu najbardziej nam.
LESTHEZONE | INSTYTUT LESTHEZONE

Intelligent High Definition

Innowacja w mikropigmentacji. Zaawansowana inteligentna technologia high- -tech urządzenia marki Noveau Contour gwarantuje doskonałą precyzję i komfort pracy podczas wykonywania makijażu permanentnego. Nouveau Contour podniosło.
NOUVEAU CONTOUR | Madame Art Magdalena Mazurek

Mantis Compact

Aparat Mantis dzięki połączeniu dwóch równocześnie działających form energii: pulsacyjnego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym oraz intensywnego endomasażu to jedna z najlepszych metod walki z.
MANTIS | Polmax

Autoklaw Steamjet

Najmniejsze i najszybsze urządzenie do sterylizacji. Spełnia 100% wymogów sanepidu i jest zaklasyfikowane do urządzeń medycznych. Zajmuje bardzo mało miejsca, a cały proces sterylizacji trwa.
ENBIO TECHNOLOGY | ENBIO GROUP

Ferri Multiderm Oxybrazja 8w1

Kompaktowych rozmiarów kombajn kosmetyczny zawierający 8 funkcji zabiegowych niezbędnych w każdym gabinecie kosmetycznym – oxybrazja 10 Bar, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, światłoterapia, jonoforeza, dermomasaż,.
FERRI | Venus Beauty
nowości w Cabines 83
powrót