Zmiękczające pianki podologiczne

powrót

Nowości

COLORFUL

COLORFUL to ekskluzywna marka podologiczna, zwycięzca w plebiscycie Diamenty Beauty 2017. Zmiękczająca pianka COLORFUL WHITE zawiera wodę morską, ekstrakt z białej perły i białej lilii wodnej, polecana na zrogowacenia, nagniotki i modzele. Nawilżająca pianka COLORFUL BLACK zawiera wodę morską, ekstrakt z czarnej perły i czarnego kawioru, polecana do zrogowaciałej i suchej skóry stóp. Regularne stosowanie nawilża, zmiękcza, regeneruje, odświeża i rozjaśnia skórę. Pianki są proste w użyciu i dobrze rozprowadzają się na skórze. Efekty widoczne są już po pierwszym użyciu.


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

Hydrating Water Essence – woda nawilżająca Essence

Perfekcyjne nawilżenie to równowaga między ilością wody a poziomem lipidów w przestrzeniach międzykomórkowych. Emulsje dostarczają naszej skórze lipidów, produkty wiążące wodę – nawilżenia. Kombinacja działania.
[COMFORT ZONE] | Orbico Beauty

Nowe kolory ORLY Breathable Treatment + Color

Profesjonalny produkt all-in-one łączący preparat z lakierem. Nowa, oddychająca formuła pozwala, by tlen oraz woda przenikały do paznokci. Zaawansowana technologia połączona z mieszanką olejku arganowego,.
ORLY | HELMARK

Hyaluron Pearls

Luksusowy, jedwabisty żel zamknięty w wyjątkowej formie pereł, polecany dla skóry suchej i wrażliwej z pierwszymi oznakami starzenia. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża, zapobiega utracie wody.
CLARENA | Clarena Polska

Interactive Oxygel Perfluorocarbon

Oxygel to innowacyjna formuła zawierająca substancje o niezwykłej skuteczności. Perfluorowęglowodór pozwala skórze „oddychać” na optymalnym poziomie i przyczynia się do lepszej samoregulacji zanieczyszczonych miejsc. Jest.
BIOTEC REJUVE | Biotec Lasers Polska

Skin Breath

Nowy zabieg energetyzująco-dotleniający stworzony z myślą o profesjonalnej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym także niedotlenionej, pozbawionej energii i właściwego odżywienia. Jego siłą jest autorski.
BIELENDA PROFESSIONAL | Bielenda Kosmetyki Naturalne
nowości w Cabines 83
powrót