BEAUTY-SECRET

powrót

Nowości

BEAUTY-SECRET - Diode laser BS-808 przenośny

Diode laser BS-808 przenośny

Laser diodowy, który już po trzech zabiegach skutecznie i trwale usuwa owłosienie. BS-808 jest stabilny, szybki i gwarantuje długotrwałe rezultaty. Duży rozmiar głowicy, 13×13 mm, pozwala na przeprowadzanie zabiegów usuwania owłosienia na większych obszarach ciała i znacznie szybciej. Natomiast dłuższy zakres fali (808 nm) umożliwia pracę na różnych głębokościach skóry. Praktyczny system chłodzący (0~4?C) zapewnia komfort podczas zabiegów. Laser jest bardzo wygodny w obsłudze dzięki dużemu dotykowemu ekranowi. Lasera można używać na różnych typach i odcieniach skóry. Atrakcyjna cena!

Beauty-Secret

53-633 Wrocław
Długa 68D

71 790 41 74

http://www.beauty-secret.pl/


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

SOLITUDES

Muzyka klasyczna niejedno ma imię. Na tej płycie zebrano najbardziej delikatne, kameralne kompozycje, doskonale relaksujące i wyciszające słuchacza. Nowoczesna aranżacja sprawia, że płytę pokochają również.
Intymna klasyka | Press&Media

YASUMI

Rozjaśniający krem do pielęgnacji skóry z przebarwieniami i nierówną pigmentacją. Rozjaśnia skórę, redukuje plamy i przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry. Zawarta w kremie arbutyna ?.
Bright touch lightening cream | Yasumi

ABACOSUN

Kriolipoliza LS-PRO to innowacyjne urządzenie wykorzystujące odkrycie amerykańskich lekarzy oraz unikalną metodę VacuElectro. Kombinacja energii statycznej (kriolipoliza) i dynamicznej (żelazko antycellulitowe) daje fenomenalne rezultaty w.
Kriolipoliza – wygraj wojnę z komórkami tłuszczowymi | Abacosun

JEAN D’ARCEL COSMETIQUE

Zimno, częsta zmiana temperatur oraz suche powietrze mają bardzo zły wpływ na stan skóry. Naturalna równowaga skóry wystawiona jest na ciężką próbę w okresie jesienno-.
Winter Ampullen – 7-dniowa kuracja pielęgnacyjna | Jean D’Arcel Cosmetique

NSK

Profesjonalne frezarki do zabiegów pedicure i manicure, z natryskiem wodnym i głowicą świetlną. Frezarki NSK Spray mają możliwość regulacji obrotów prawo-lewo w zakresie od 4.
Niemieckie frezarki ze sprayem wodnym | ACTIV MAYSTAR POLSKA
nowości w Cabines 55
powrót