COLLIN RESULTIME

powrót

Nowości

COLLIN RESULTIME - Lifting Sculpting Treatment – zabieg liftingująco-modelujący

Lifting Sculpting Treatment – zabieg liftingująco-modelujący

Zabieg ma wielokierunkowe działanie: wygładza skórę i zapewnia jej efekt „nowej skóry”, redukuje zmarszczki i wiotczenie skóry oraz modeluje owal twarzy. Zabieg wykorzystuje innowacyjne aktywne składniki: 10-procentowy kwas glikolowy, włókna DNA i molekułę energii ATP. Dzięki masażowi manualnemu i masażowi za pomocą urządzenia Thermo-Sculptor jest nie tylko skuteczny, ale również bardzo komfortowy. Skóra po zabiegu jest wypełniona i ujędrniona, zmarszczki wyraźnie zredukowane, a owal twarzy uniesiony i napięty jak po liftingu.

BiM PROFESSIONAL

60-111 Poznań
ul. Rakoniewicka 10

61 832 91 07
61 832 91 39

www.collin.pl
www.guinot.pl


Nowości Cabines

Kolejne Nowości Cabines

SKIN SOLUTION

Nowa głowica Power Lift XS umożliwia poszerzenie funkcjonalności urządzenia Skin Solution Power Lift do mezoterapii mikroigłowej o jeszcze efektywniejsze zabiegi wypełniania linii zmarszczek. Jest to.
Power Lift XS | EK Namito Tomasz Kossakowski

DERMALOGICA

Trójaktywny wysoko skoncentrowany preparat do oczyszczania poprawia przejrzystość powierzchni skóry, napina osłabioną tkankę oraz przygotowuje skórę do maksymalnej penetracji substancji aktywnych. Zawiera złuszczający kwas mlekowy.
Tri Active Cleanse | SPAconcept

DR IRENA ERIS

Skoncentrowana dawka substancji aktywnych, która skutecznie stymuluje skórę do naturalnej odbudowy i jednocześnie wzmacnia jej mechanizmy obronne. Kluczowym składnikiem jest aktywny kolagen będący podstawowym składnikiem.
Koncentrat kolagenowy do twarzy | Dr Irena Eris Labolatorium Kosmetyczne

DR. GRANDEL

Koncentrat rozjaśniający przebarwienia i plamy starcze. Hamuje proces hiperpigmentacji, zmniejsza plamy starcze, zapobiega powstawaniu nowych przebarwień. Specjalnie opracowany aktywny kompleks wybielający (Active White Complex) redukuje.
Perfection AP Anti-Pigment Concentrate | Sabell

IFA BEAUTY&SPA

Nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystujące energię świetlną i energię fal radiowych w zabiegach kosmetycznych i medycznych. Laser ten posiada końcówki emitujące różne długości fal,.
Laser e-light IF-140C | IFApro
nowości w Cabines 55
powrót